Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elhatároztam hogy egy teljes...

Elhatároztam hogy egy teljes napot egyedül szeretnék tölteni, de nem otthon. Milyen dolgokkal tudnám kitölteni ezt a napot?

Figyelt kérdés
Moziba mindenképp megyek, meg be szeretnék ülni valahova csak úgy olvasgatni, csak nem tudom hova érdemes. Tudtok ajánlani helyeket, illetve programokat?
2012. dec. 11. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Muzeumok, Kiállitások, Főzö tanfolyam,

Nagyobb könyves boltokban le ülhetsz és olvasgathatsz..

2012. dec. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valahogyan ilyen sorrendben tudnám elképzelni: edzőterem, utána masszázs, étterem, mozi, séta a parkban, cukrászda, koncert/színház.
2012. dec. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én egy wellness fürdőbe mennék és sokat szaunéznék. Vinnék egy jó könyvet magammal.
2012. dec. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Esetleg egy jó kis teázóba is beülhetsz. Vagy a Librikben van a CAffé Frei,jó áron finom kávéik vannak:) Én találkoznék a barátnőmmel is,de szegény 7napból 6.5 et dolgozik..Igy alig ér rá:(
2012. dec. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha Budapesten laksz, a Szabó Ervin könyvtárban ingyenes a helyben olvasó jegy, van pár fotel ahol le lehet ülni és nem csak könyvek közt, hanem a napi sajtó és magazinok közül is válogathatsz. De más városokban is sokszor ingyenes a helyi lakosoknak a könyvtár. Én egy karácsonyi vásáron is sétálgatnék forralt bort kortyolgatva:) Esetleg elmennék reggel kezdésként fodrászhoz, biztos más lenne a hangulatom, ha csininek érezném magam.
2012. dec. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Karácsonyi vásár, mozi, uszoda vagy koripálya, könyvesbolt, egy finom ebéd étteremben, múzeum, boltok... Kevés is lenne az egy nap :)
2012. dec. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még az jutott eszembe, hogyha anyagilag megteheted töltsd el egy napot Bécsben. Mi voltunk tavaly és szuper volt. Ha figyelsz, hogy odafelé osztrák vonattal menj, akkor nagyon kényelmes, eltöltheted az időt egy jó könyv olvasásával, nézelődéssel (3 óra), meg vihetsz mellé termoszban egy jó teát, vagy ott is lehet venni. Aztán kezdheted egy kis városnézéssel,utána ha fázol, irány egy kiállítás, Bécsben rengeteg múzeum van, mi tavaly a Schatzkammert néztük meg, de tudom ajánlani a Kunsthistorisches Museumot, Albertinát stb... Utána pedig egy finom ebéd valahol, és végül hazaindulás előtt egy nagy séta a karácsonyi vásárban. Hazafelé meg lehet aludni, vagy befejezni a könyvet. Én jól éreztem magam egy ilyen egy napos úton.
2012. dec. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Húúúú köszönöm a válaszokat. Örülök, hogy nem támadó válaszok érkeztek, hogy miért egyedül meg bla bla...valójában ezt 2013 január elején szeretném megejteni, 2-a, 3-a környékén. A wellness tetszik, csak nem tudom hova lenne érdemes menni. Konkrétan milyen helyet tudsz ajánlani. Bocsánat nem mondtam, Budapesten szeretnék csámborogni.
2012. dec. 11. 12:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Budapest környékén annyi kirándulóhely van, hogy egy hetet is eltölthetsz egyedül. Nem is beszélve a welneszt is helyettesítő ingyenes áldásairól. Úgy tűnik, ha van síléced, azt is felkötheted.
2012. dec. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát reklámozni itt gondolom nem lehet... De guglizd ki. Budapest + wellness vagy spa... Van pár szuper.
2012. dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!