Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Keresek egy eltunt baratnomet,...

Keresek egy eltunt baratnomet, de semmilyen elerhetoseget nem tudom. Milyen modon talalhatnam meg?

Figyelt kérdés
Facebookon nincs, iwiwen incs es semmilyen mas kozossegi oldalon nem talalhato. Mostani lakcimet nem tudom, kozos ismerosunk nincs.

2012. dec. 6. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Régi lakcímen érdeklodni? Vagy szuleinél.
2012. dec. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eltűnt... gondolom az évek elsodortak egymás mellől. Gondold végig azokat, hogy: Honnan ismered? Régi munkahelye? Régi barátja, kapcsolatai? Régi lakcíme? Ezekre rákeresve most ott kik vannak, nem ismerték-e korábbról? Neve alapján telefonszámok, tudakozó? Melyik városban élt, ott hova szeretett eljárni, esetleg ott dolgozók? Sokféle nyomon el lehet indulni, csak nagyon sok levelezéssel, telefonálással jár, ha nincs fent ilyen oldalakon. :) Esetleg ha van róla fényképed, a facebook , iwiw mégis a segítségedre lehet :) Hajrá! :)
2012. dec. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha kicsit bövebben irsz, hogy melyik városban lakott, mennyi idös lehet, akkor esetleg itt is van, aki tud segiteni.

De a nevét ne ird ki nyilvánosan (legfeljebb privátban, ha valaki az a korosztály és odavalósi), mert ha nicns fenn közösségi oldalakon, akkor valószinüleg nem örülne, ha itt megjelenne a neve.

2012. dec. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Budapesten a 11. keruletben lakott es egyutt dolgoztunk a Kalvin teren levo Aphrodite szepsegszalonban. O fodrasz volt. Ez 1991 korul volt. Azota a kozos kolleganot kerdeztem, de nem tud rola semmit. A volt ferje viszont nem akar nekem felvilagositast adni...
2012. dec. 8. 08:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!