Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem vagyok rasszista csak...

Nem vagyok rasszista csak érdekel hogy a cigányokat lehet úgy hivni hogy szenes ember? Vagy azt csak négerre mondják?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 02:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
én cigónak, zsámónak, szokerónak,táváráppippónak meg retkeknek hívom őket leggyakrabban...azon röhögünk a legtöbbet, mikor valaki megszólal a társaságból: vigyázzatok mert ott jönnek a zsámók...
2009. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
teljesen mindegy hogy hivod őket! Most azért ajvékolnak mert az sértő ha lecigányozzák! Ha holnaptól bevezetnék hogy a cigány szó helyett mondjunk radírt, akkor meg az lenne a bajuk és azért ajvékolnánka h miért mondja rájuk mindenki h "büdös radír"...
2009. aug. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Én csak C klubnak hívom őket, persze ha többen vannak. Ha egyedül és lány, akkor rosalinda, ha egyedül és fiú, akkor armando.
2009. aug. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Én épp úgy hívom, ahogy a számra jön, hol büdös cigányok, hogy retkek, ami épp az eszembe jut. A szenes ember viszont tetszik, ezentúl ezt is használni fogom;)
2009. aug. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

kanadában vagyok, és elmondom, rengetegszer találkozom néger khm bocsánat, fekete (én azt szoktam mondani, sötét) emberrel, és meg kell mondjam, valóban van szaguk!


de a pekik vagy a kinaiak általában büdibbek kicsit!

2009. aug. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi itt most a romák többségéről beszélünk, mert közöttük is vannak intelligens, jómodorú, pozitív emberek ! A többségük azonban laza erkölcsű, -- és itt nem csak a szexre gondolok, hanem a csalásra, lopásra, rablásra is -- és az a hangos, rekedt beszédük, kiabálásuk, a sok gyerekük, akiket a valóságban a Magyar Állam tart el, stb, stb. .....és ők mutatják azt a rossz példát, amit az erre hajlamos magyarok egyre inkább átvesznek. Akik ezt teszik, sajnos egyre többen vannak, főleg a fiatalok körében. Engem ez félelemmel tölt el a jövőnket illetően. Ha annyi bajuk van velünk Magyarokkal, miért nem húznak el inne oda, ahova valók: kelet-romániába, Olaszországba, Indiába, Dél-Amerikába. Bárhova, csak minél messzebb innen ....... Ahonnan nem hallatszik ide a ""csaj, csávó, gádzsó, stb"", amely szavakat időnként a tv - ben ( pl a csak csajok, ez 1 undorrrr!!!! ), rádióban is hallhatunk. Mit gondoltok, a gazdag romák gadagsága honnan származik ?? Örülök, hogy tudjátok; bizony nem a többi romától, hanem a Magyaroktól !!

Egy időben azt hajtogatták, hogy ők indiai művészek leszármazottai. Akkor miért nem ott művészkednek, miért itt rongálják a pénzünket, egészségünket ??

2009. aug. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
"Ha annyi bajuk van velünk Magyarokkal, miért nem húznak el inne oda, ahova valók: kelet-romániába, Olaszországba, Indiába, Dél-Amerikába." - Mert tudják jól h ott hamar eltüntetnék őket a föld színéről is. Csak mi vagyunk egy ilyen birka gazdatest amit ki tudnak használni...
2009. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

08. 19 13:03.

Jó az észrevételed, sajnos igazad van. Hello

2009. aug. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A legdiplomatikusabb kifejezés a "duplacé" (cinkes cigány).
2010. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 General822 válasza:
Van amikor azt mondom rájuk, h C kategóriás Mercédeszek..
2014. aug. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!