Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem vagyok rasszista csak...

Nem vagyok rasszista csak érdekel hogy a cigányokat lehet úgy hivni hogy szenes ember? Vagy azt csak négerre mondják?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 02:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

Jobb mintha azt mondanád "Büdös cigány"...szerintem lehet...habár vannak elég indulatosak,sértődékenyek akik lehet h nem hagynák szó nélkül...

Nekem pl. nagyon sok a rasszista megnyilvánulásom...

én braziloknak hívom őket...

2009. aug. 18. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%

Mindenkit úgy hívsz, ahogy akarsz. Ők is gádzsónak vagy büdös magyarnak hívnak minket, akkor mi miért legyünk tekintettel rájuk?

Hívd csak cigányoknak őket, nem kell szépíteni a valóságot...

Egyébként én eddig a bagaró elnevezésen röhögtem a legjobban.

2009. aug. 18. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

(A néger sem néger, hanem fekete!)

Lecigányozzák egymást is, meg minket is úgy hívnak, ahogy akarnak, akkor minket miért érdekeljen?

(nem vagyok rasszista, csak van egy bizonyos fokú UTÓítéletem)

2009. aug. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%

Teljesen mindegy hogyan nevezed, mert egy agresszív népcsoport, és éppen azon "sértődik meg", amibe bele tud kötni.

Ha következetesen romának neveznék őket, akkor meg a romázásért cirkuszolnának!


A nevük magyar nyelven cigány. Ki kellene állni ezért magyaroknak, nem pedig hagyni, hogy a pressziót gyakorolnak a magyar kultúrára! Ráadásul öncélú kötekedéssel.


A magyar kultúrában hagyományosan lengyelnek mondjuk a lengyelt, olasznak az olaszt, és a magyar kultúra csorbítása volna, ha ezeket a szavakat törölni kellene a magyar nyelvből.


Ha meg a cigány szó nemkívánatos a magyar kultúrában, akkor álljon a sarkára minden fórum, amelyiknek erre befolyása van vagy lehet, és következetesen vigye véghez, hogy a hivatalos magyar nyelvből töröljék a cigány szót.

Nincs Országos Cigány Önkormányzat, Cigány KKE, stb. Továbbá bármelyik cigány nyilvánosan cigányozik valamelyik médiában (legyen az Bangó Margit a TV műsorban, vagy az utcaembere egy riportban), akkor az járjon következményekkel.

Akkora patáliát rendeznének, hogy három Strassburg se tudná lecsitítani őket...

2009. aug. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Én úgy hívom őket hogy rétinégerek. De ha sokan vannak és nagyobbak és erősebbek mint te szerintem ne hívd őket sehogy csak fuss...
2009. aug. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%

"A néger sem néger, hanem fekete!" - A néger pont hogy feketét jelent, csak latinul! Úgyhogy a néger az bizony néger! Bár én niggernek monmdom inkább!

A cigányokra pedig rengeteg kifejezés van, én a "feketelábúakat" használom :)

2009. aug. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

Kedves Válaszolók ! Mindenben egyetértek veletek, és szeretnék pár gondolatot hozzátenni. Én 1 társaságban próbáltam varjúnak nevezni őket, de nem jött be.

2. Nemrég a hírekben tudósítottak egy összejövetelről, melyben .....sátrakat állítottak romák és nemromák..... mondatrész is elhangzott. Számomra ez azt sugallja, hogy ez itt romaország, ahol vannak a romák és a többiek. Ne robbanjak fel a méregtől ??

4. Ha a romák nevezhetnek minket, magyarokat parasztoknak és sokminden más negatív-nak, akkor nekünk miért kell tízszer meggondolni, mielőtt bármit mondunk rájuk ??

3. ELÍTÉLEM a roma nő ( a Maónika szerint hölgy )és a kislánya elleni merényletet. DE ! Miért nem esik szó ilyenkor a gyermekei szeme láttára az autójukban agyonvert VÉTLEN tanárról ??!!

Kösz, hogy elolvastátok . . .

2009. aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem elég sértő!Mintha minket a fekete bőrűek meszespofának gúnyolnának.

Tetszene?Nekem nem...

2009. aug. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
én orkoknak hívom őket
2009. aug. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%

"Szerintem elég sértő!Mintha minket a fekete bőrűek meszespofának gúnyolnának.

Tetszene?Nekem nem..."


Miért b.zdmeg, nem így hívnak minket? Hol élsz, öcsém, a rózsadombon? pff

2009. aug. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!