Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ajándékötlet 65éves nagyimnak?...

Ajándékötlet 65éves nagyimnak? Konkrétumok tovább.

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy vészesen közeledik apukám anyujának szülinapja, és szeretnék végre valami igazán hasznos ajándékot venni. Idősebb korából kifolyólag gyakran vannak izületi problémái( fiatal korában tornászott).Nem tehetem meg, hogy vagyonokat költsek rá. Nem szeretnék se gyógyszert,se wellnessutalványokat venni. ÖTLET? Jó lenne minél hamarabb, 1 hetem van rá...

2012. nov. 27. 12:00
1 2
 1/11 LeventeKiss82 válasza:
Ha az ízületi gondokból indulunk ki, akkor én a Thermocare készítményeit ajánlanám. NEM gyógyszer, de nagyon hatásos és pikkpakk megszabadítaná a nagyidat/apukádat/anyukádat a fájdalomtól :) Akutra és krónikusra is jó, az én derék/hátfájásomat is rendbe tette! Ha nem olyan vészes a baj, akkor úgy hallottam akár egy kezelés is elég :)
2012. nov. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És az mi pontosan? Mi a működésmechanizmusa? :)
2012. nov. 27. 20:11
 3/11 A kérdező kommentje:
Megvettük. A Thermacare-t. Alaposan utánaolvastam az interneten, és azt hiszem ez tényleg hasznos lesz az izületi fájdalmaira! Köszönöm a tippet!!!!
2012. dec. 4. 14:12
 4/11 LeventeKiss82 válasza:

Örülök, hogy bevált és elnézést a kései válaszért, teljesen kiment a fejemből. A későbbi érdeklődőknek, meg hátha így is segítek kicsit, amit tudok a ThermaCareről:

Olyasmi, mint a melegítős tapaszok, de nem igazán tapasz, inkább ilyen öv féleség.

Hővel csillapítja a bajokat, valamilyen speciális terápiás hőről van szó, ennek működéséről túl sokat nem tudok sajnos.

Azt viszont saját tapasztalatból mondom, hogy nagyon hatékony, nem mozdul el, kényelmes és sokáig tart a hatása :)

Remélem nektek is beválik!!

Üdv

2012. dec. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Fürdőbérlet!
2012. dec. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Nyugdíjas vagyok és bevallom őszintén, sokat ülök itthon, nézem a tévét és egyre többet szörfözök az interneten is. Most bukkantam rá erre a beszélgetésre és nagyon érdekelne

ez a dolog, mert évek óta gyötör a hátfájás (persze sok minden más mellett), és sajnos annyi gyógyszert szedek, hogy nagyon szeretnék végre egy olyan alternatív megoldást is kipróbálni, ami tényleg hat. Próbálkoztam már csodapárnákkal, meg masszázsfotelom is van, amit a gyerektől kaptam, de sajnos ugyanúgy sajog mindenem. Tényleg igaz, hogy pár kezelés elég a probléma megszűntetéséhez? Még ilyen idős korban is?

2012. dec. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, igaz, hogy egy ilyen gyorsan elmúlik a fájdalom! És egyáltalán nem korfüggő, dereka jó esetben mindenkinek van! :)
2012. dec. 10. 16:55
 8/11 anonim válasza:
Teszek akkor egy próbát, kíváncsivá tett a dolog!
2012. dec. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kíváncsian várom az eredményt! :)
2012. dec. 15. 15:49
 10/11 ivett.seres válasza:
Én is nagyon jókat hallottam erről a Thermacare dologról különböző fórumokon meg ismerőseim is ajánlották, éppen készülök beszerezni egyet :)
2012. dec. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!