Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kollégium vs albérlet? (egyetem)

Kollégium vs albérlet? (egyetem)

Figyelt kérdés

Kollégista vagyok, de sokkal inkább a hátrányait érzem mint az előnyeit. Van társaságom, de nincsenek olyan partyk mint amit elképzeltem. Közös zuhanyozó, kevés a hely, és nincs az, hogy hazamész valahova, nem tudsz elhívni egy lányt hozzád, vagy rendezni egy privát házibulit.


Rendkívül kevés a hely a cuccaimnak. Kb 3 négyzetméter az egész és főzni is iszonyat keserves a közös konyhában.


Eleinte örültem, hogy ott vannak a lányok meg minden, de most attól, hogy egy szinten lakunk még senkivel sem fogok alkalmi szexelni, vagy összejönni. Sokkal jobb tapasztalataim vannak azokkal a lányokkal akik más épületben laknak. A srácok meg jófejek, de ugyanúgy vannak idegesítő figurák mint kedves arcok.


Ráadásul valahogy nyomaszt is az egész.


2012. nov. 18. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
h.lye kérdés, most mi döntsük el, hogy hol akarsz lakni?
2012. nov. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem. Tapasztalt emberek hozzászólásait várom.
2012. nov. 18. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:
De ez egyértelműen egyénfüggő kérdés. Én nem laknék koleszban, más meg albérletben nem
2012. nov. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Pontosan. Ha neked rossz a koli, annak nyilván okai vannak. Viszont az albérlet drága (ha olcsót tudsz szerezni, akkor szerencséd van, nem is kicsi), és ott sem jobb mint a koliban, mert ott a főbérlő meg a szomszédok, és a falon ugyanúgy áthallatszik minden. Ha pedig egyedül élsz benne, magányos. Én egyértelműen kolipárti vagyok (épp egy koliban ülök), de neked lehet, hogy jobban bejönne az albi. Nézelődj, tájékozódj, hogy mi merre hány méter, de ezt neked kell eldönteni. Mielőtt azonban szaladsz az albérletbe, először próbáld meg pozitív szemmel figyelni a kolit, elnézőbb lenni vele szemben.
2012. nov. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!