Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretnék új lakóhelyemen...

Szeretnék új lakóhelyemen környezettanulmányt készíttetni, segítséget kérek?

Figyelt kérdés

Új lakásba költöztem gyermekemmel,s szeretnék itt is környezettanulmányt készíttetni,mielőtt volt párom belekötne ebbe is, mint minden másba. Gyermekjólétinél és gyámhivatalnál is azt mondták,csak hatóság kérésére készítenek.

Tudna valaki segíteni,hogy magán úton hova fordulhatok,mielőtt volt páron elkezdene ismét megkeseríteni az életünk?



2012. nov. 16. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ötlet: Ha még kisebb a gyerek, hívd el a védőnőt néha hozzátok, ő igazolhatja majd egy későbbi esetleges perben, hogy a gyerek milyen körülmények közt lakik és azért ő hozzáértő személy. A gyerek kiskönyvébe szoktak is írni valamit a környezetről. Esetleg el is mondhatod neki, hogy az exed miatt fontos ez neked, és töltse ki újból az új lakcímed alapján ezt a részt. Óvonőknél vagy tanároknál is erőltesd a családlátogatást, és ha segítőkésznek ismered őket, akkor nekik is elmondhatod, hogy miért van erre szükség. Ha jól tudom a családlátogatásról is írnak valahova, akkor azért az is elég hivatalos dokumentum szerintem.
2012. nov. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet,megpróbálom az óvó nénit,bár kérdés,mikor ér majd rá a kötelező látogatáson kívül.

Ők nem szeretik a problémás családokat.

2012. nov. 16. 12:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!