Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen egy igazi különc ember?

Milyen egy igazi különc ember?

Figyelt kérdés
különc
2012. nov. 10. 19:01
 1/6 anonim válasza:
Olyan aki nem akar megfelelni a társadalmi normáknak, és így sok szempontból igaz hogy eltérő, és ezért megnézik, de "különc" lesz, ami szerintem jó.
2012. nov. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is:) Köszi a választ.
2012. nov. 10. 19:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100féleképp lehet valaki :) pozitív és negatív is néha :) én pl máshogy öltözködöm (nagyon eltérően a megszokottól), szándékosan kócolom a hajam nagyon, társadalom által kevésbé elfogadott zenét hallgatok...:)
2012. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

aki nem másoknak akar megfelelni folyamatosan, és az ő elvárt igényüket kielégíteni, hanem pl. belső értékrendszere szerint él, lehet sokkal kellemesebb személyiség mint mások, de lehet sokkal rosszabb is.

az őszinte emberek is különcnek számíthatnak pl.

2012. nov. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszer hallottam egy srácról, akinek az volt a hobbija, hogy elment a mezőre meló után répát falni a földből. Egy másik, akit apám ismert: egy igen jól fizetett professzor rendszeresen a véres köpenyében ment ki az utcára, mert elfelejtette levenni, és egy Polskival járt. Egy ismerősöm rendszeresen leszólította a lányokat a metrón a leghülyébb indokokkal, és egy cigánybandának is beszólt. De megemlíthetem Mozartot is, aki a legcsodálatosabb zenéket szerezte, de egyúttal egy káromkodós, közönséges fickó volt. Na ők csak egy pár példa a különcre. A lényeg talán, hogy valamilyen alapvetőnek gondolt társadalmi konvenciótól eltérnek.
2012. nov. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az, akire azt mondják, hogy egy külön faj :D
2012. nov. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!