Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miskolci zsolcai piacra...

Miskolci zsolcai piacra érdemes menni vagy inkább a pesti jozsef városira?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mit akarsz venni?!

Ha baba ruhát, inkább Tesco!

2012. nov. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

a józsefvárosira ne gyere, mert nagyon vacak lett... a legtöbb árus átköltözött az Ázsia Centerbe. ha Pestre akarsz jönni, akkor érdemesebb azt megnézni.

a zsolcai piacot nem ismerem, pesti vagyok. mi sokszor megyünk az Ázsiába, szeretjük. vannak egész jó babaruhák is, meg találtam egy boltot, ahol rengeteg kismama ruha is van. (nadrág, szoptatós hálóing, kabát, a pelus is jó áron van)

2012. nov. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én F.zsolcai vagyok (miskolc külvárosa), de nem ismerek olyat, hogy zsolcai piac. Nem zsarnai piacot akartál írni?

Ha a zsarnaira gondolsz és baba ruhát akarsz venni, akkor ott van egy nagyon aranyos idősebb házaspár, akinek rengeteg cucca van. Mi itt vettünk egy halom zoknit, bélelt kantáros nadrágot, melegítőket. Kitűnőek.

Csütörtökön lesz Ónodi vásár, a régió legnagyobb vására, ide is érdemes kinézni, nagyon sok szép babaruhájuk van.

2012. nov. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok válaszolni, mert nem szoktam oda járni, de Miskolc és Zsolca az két különböző város. Miskolcon zsarnai piac van. Nem okoskodni akarok, csak szerintem javítsd a kérdést, mert így nem biztos, hogy fognak neked válaszolni.
2012. nov. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
bocsi tényleg elirtam még nem voltam ott de aszt mondják hogy jó babaruhát meg babakocsit steretnék nézni köszi
2012. nov. 6. 08:22
 6/6 anonim ***** válasza:
ha a Zsarnaira gondolsz, az pont olyasmi, mint Pesten a józsefvárosi... zsebesek, ittapirosozók, kínaiak és töméntelen gagyi kacat. én rá nem adnék a gyerekemre onnan való babaruhát...
2012. nov. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!