Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy olyan...

Mit gondolnátok egy olyan emberről, aki a saját nevét tetováltatja magára?

Figyelt kérdés
(fiu) alkar felső részé ,szóval látható helyen van és elég nagy
2012. okt. 27. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyerekes. A saját neved magadra tetováltatni szerintem értelmetlen. Gondolom az illető menő akar lenni, hogy van egy tetoválása. Viszont semmi jobb nem jutott az eszébe.
2012. okt. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,de én először azt hinném,hogy meleg,mivel nem az jutna az eszembe,hogy az az ő neve,hanem a barátjáé.Meg az ilyen sztem elég nagy egóju emberre vall...bár ezt sztem csak én gondolom így...
2012. okt. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de am azt nem értem ,hogy miért nem valami máshogy írta ki a nevét, annyi fajta írás van erre meg úgy ahogy van oda varratja ,miért nem arabul ,vagy kínai ,vagy japán ,vagy rovás írással bármilyen nyelven de oda*assza úgy hogy bárki el tudja olvasni nem normális az ilyen ember szerintem
2012. okt. 27. 21:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem normális az ilyen.

Egyik ismerősömet (fiú) hívjuk gézának. Mindenki úgy hívja h Gézuka. Megszületett nemrég a kisfia, elnevezték szintén Gézának, Gézukának. Minap látom a f@szbúkon, h a kedves anyukával együtt magukra tetováltatták h "Gézuka", jól látható helyre.

Na, ha nem tudnám a dolog hátterét, én is azt hinném h meleg, v hogy az illető szerelmes magába.

Nem vagyok abszolút a tetoválás ellen, de szerintem nevet tetováltatni ciki és buta dolog. A sajátot meg pláne.

Varratta volna fel inkább a gyerek portréját, v lábnyomát magára. Esetleg az alá a gyerek nevét. Az már érthetőbb úgy.

2012. okt. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Legalább minimális fantáziával varratná fel, hogy "Béla vagyok, szia". Külön plusz pont, ha nem is Béla.
2012. okt. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az még ostobább, aki kínaiul vagy arabul varrat magára valamit. Kivéve ha tud kínaiul. Aki arabul tud az nyilván nem tetováltat magára semmit, az arab kultúrában (az iszlám vallásban) nem szokás (tilos).
2012. okt. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy rettentő béna... a tetkó önmagában is béna, saját nevet tetováltatni tehát hiperbéna.
2012. okt. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hát elég furi kérdés hisz több szempontból is meg lehet közelíteni lehet azt hiszik jó barátja neve vagy hogy meleg vagy csak felakar vágni lehet menőnek érzi magát meg ha annyira akar tetkót akkor inkább mást de ha nagyon a nevét akarja akkor inkább japán vagy kínai írással tegye nevét magára
2012. nov. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!