Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnt fel, hogy...

Csak nekem tűnt fel, hogy Kelet-Európában sokkal szebb emberek élnek, mint Nyugaton?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez megoszló, nem lehet kijelenteni hogy Kelet szebb jobb, mint Nyugat, mindegyiknek meg van a maga előnye


Ha úgy mondod Magyarországon szebbek az emberek, mint Németországban, akkor máris megállja a helyét a feltevés

2012. okt. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
48%
Az első jól mondja. Nekem speciel az északiak a kedvenceim, főleg a nők! A svéd, norvég nők nekem szebbek, mint a magyarok, vagy úgy általában a keletiek. Szerencsére sokat vagyok ott, és látom őket nap mint nap!
2012. okt. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én most azon akadtam ki, hogy a belgák valami ocsmány módon rondák, de akiket láttam, mind! Szörnyűek. :D
2012. okt. 26. 22:59
 4/5 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Pedig ott is vannak szépek szerintem. Persze főleg a vegyesházasságokból!
2012. okt. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg marhaság a szépségen vitázni. Egyrészt teljesen szubjektív, másrészt az emberek nem műanyagból vannak kiöntve egy minta alapján. Ha belegondolsz, még egy adott családon belül is lehetnek óriási eltérések.


Van még egy dolog, ami nekem nagyon szembetűnő. Sokszor azt, hogy ki jó nő és ki jó pasi nem az illető tényleges szépsége dönti el, hanem a stílusa. Sok tipikus barbibaba hölgynek az arca nem is igazán szép, de jól "ki vannak készítve".


Svédországról tudom nyilatkozni, vannak személyes tapasztalataim. Ott toleránsabbak az emberek, tehát sok fiatal öltözködik magyar ízlés szerint furcsán és meghökkentően. Nyilván egy hazai cicababás látványhoz szokott pasi nem nagyon tudna mit kezdeni velük, pedig lehet, hogy maguk a lányok egyébként iszonyatosan szépek.

2012. okt. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!