Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek az asszony...

Ti mit tennétek az asszony helyében?

Figyelt kérdés

Van ez a rész a Gyanú árnyékában sorozatból:

http://www.youtube.com/watch?v=lZOEzCXiMd0


Számomra érthetetlen a reakció. Ok, eltűnt a pénz, majd magabiztosan kijelenti ,hogy csak a családból valaki lophatta el. De ezt honnan tudja? De miért nem megy a rendőrségre? Logikátlannak érzem a dolgot.


A legegyszerűbb megoldás legalábbis én hasonló helyzetben azt tenném ,hogy összeterelném a csaádot ,ahogy ő is tette elmondom mi van, itt volt a dugipénz, eltűnt, nem tud-e róla valaki valamit? Nemleges válasz esetén meg ott rögtön azonnal hívnám a rendőrséget, hogy akkor viszont ide betörtek és jöjjenek ki helyszínelni, pl. nézzenek ujjlenyomatokat a dobozról első körben. Jelen esetben pl. rögtön kiderül kinek kell a körmére nézni a családban.


2012. okt. 24. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt hallottam, ez a műsor csak megrendezett és nem igaziak a sztorik, de hogy őszinte legyek, ez az én véleményem is...
2012. okt. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem igaziak, de akkor is elgondolkodni lehet rajta, de szerintem így nem sokan reagáltak volna, hogy még napokkal utána is csak annyit tud mindenkitől kérdezni, hogy de biztos nem te voltál? Azon túl ,hogy baromi idegesítő is, az ártatlanul gyanúsítottaknak a tolvaj meg nyilván nem fogja bevallani ha elsőre nem tette. Akkor már mire várt? Irány a rendőrség.
2012. okt. 24. 16:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!