Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy megkedveljenek?

Mit tegyek hogy megkedveljenek?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, most kezdtem a gimnáziumot. Van egy két jó arc az osztályban. Az a gond hogy sokan húzódoznak tőlem, azt hiszik koszos vagyok, meg stb. Vidéki vagyok, sok a nagyvárosi gyerek az osztályba. Meg állandóan cikiznek, szivatnak. Meg pl. azért már melegnek mondanak, hogy nem érdekelnek a lányok. Mondjátok meg mit tegyek, hogy befogadjanak, és normális ember módjára bánjanak velem.

Ja és sajnos a bőröm elég sötét, tehát cigónak néznek.



2012. okt. 12. 20:56
 1/2 anonim válasza:
100%

A jó illathoz nem elég csak a tusfürdő, érdemes használni valamilyen dezodort,stiftet vagy parfümöt. Az meg, hogy valaki vidéki vagy nem teljesen mindegy, ugyanolyan emberek élnek mindkét helyen. Nem érdekelnek a lányok? Hidd el majd ha látsz 1-2 nagyon jó csajt az iskolában megjön majd te is kanos leszel :D. A bőröd színe meg abszolút nem jelent semmit, a személyiség az igazán meghatározó és akkor se lenne semmi ha tényleg cigány lennél ha normálisan viselkedsz ( vannak tök jó fejek is köztük ismerek is párat ). De amúgy is csak a legprimitívebb emberek veszik cigánynak és utálják az összes barnább embert, az értelmesebbje simán megkülönbözteti őket. És hogy mit tegyél? Barátkozz azzal az 1-2 jó arccal az osztályban a többiek szivatásait pedig vedd poénra és te is találj ki újakat. Bár ez függ attól is hogy milyenek. Ha durvábbak akkor sem kell kimutatni nekik, hogy rosszul esik, mert akkor csak tovább csinálják.

Remélem tudtam segíteni. Ha további kérdésed van írj nyugodtan :).

16/f

2012. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Nagyon hasznos volt
2012. okt. 18. 20:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!