Meztelenledés? (lent)

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok borotvált pénisszel. A szüleim 12 éves korom óta nem láttak meztelenül és a bátyámse mivel borotválom és nemakarom hogy megtudják ugyanis bátyám pl egyből le buz. na.. Sőt 90% hogy azt se tudják h manapság a férfiak is szoktak lenn borotválkozni.

Ez normális? Esetleg akinek hasonló élménye van szivesen várnám a komiát. Mit leettne tenni vagy valami tanács valamire is.

Köszönöm előre is :)



2012. okt. 6. 23:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%
Különben nem olyan természetes dolog az h a fiuk is szőrtelenítenek mindenhol, ez csak egy ilyen b*zis divat. Egyszer én is kipróbáltam még pár éve, rövidebbre vágtam, nem éreztem magam férfiasnak...inkább kisfiunak. És tapasztalatom szerint a lányok nagyobb részének sem jön be ha 1 csávó szőrtelen, mert az érett gondolkodású lányok férfit keresnek, nem cicafiut. Esetleg a tinilányoknál menő, ami végülis a te korosztályod, de ha nem akarsz te is szürke kisegér lenni, aki követi az aktuális trendet mint a többi, akkor lázadj..légy más ember! A higéniának egyébként nincs köze a borotválkozáshoz. Az intim szőr ugyanis egyrészt felfog bizonyos baktériumokat, szennyeződést, port, h ne a kis p*csödre kerüljön rá, másrészt olyan illatanyagot termel, ami a szexuális együttlétkor a partnert izgalomba hozza, ezt a nesönel dzseografikban láttam.
2012. okt. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
De van köze a higiéniához a borotválkozásnak. Vagy a szőr rövidre nyírásának. A hosszú szőr úgy bebüdösödik, hogy fürdéssel sem távolítható el a szag. Max. ha kiáztatja magát az illető egy jó kis klóros úszómedencében.
2012. okt. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Bebüdösödik? Na nemár, maximum annak, aki nem tisztálkodik rendszeresen. De az ott is szagos, ahol nincs szőre.
2012. okt. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Borotváld ha akarod, ez a te dolgod, úgy normális ahogy neked jól esik.

Szégyenlősnek lenni értelmetlen, mi van ha meglátnak? Semmi.

Érezd jól magad.

2012. okt. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
A haj tetvek nem csak a hajban, hanem az intim és egyéb szőrzetben is megélnek, így "minden jog fenntartva" hogy borotváld vazze. Én is ezt teszem, már 6 éve, a Páromnak nagyon tetszik, sőt jobban mint az "eredeti." 27f
2013. nov. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!