Meztelenledés? (lent)

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok borotvált pénisszel. A szüleim 12 éves korom óta nem láttak meztelenül és a bátyámse mivel borotválom és nemakarom hogy megtudják ugyanis bátyám pl egyből le buz. na.. Sőt 90% hogy azt se tudják h manapság a férfiak is szoktak lenn borotválkozni.

Ez normális? Esetleg akinek hasonló élménye van szivesen várnám a komiát. Mit leettne tenni vagy valami tanács valamire is.

Köszönöm előre is :)



2012. okt. 6. 23:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

Nos nem igazán tartom helyesnek, de a te dolgod.

Én nem tudom miért kellene titkolóznod, pont emiatt fogják gondolni, mert nem mered felvállalni.

2012. okt. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
Hát nem normális, hogy fiúként borotválkozol, de a te dolgod.
2012. okt. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Engem utoljára olyan 14 évesen látott meztelenül anya amikor egy műtét miatt nem tudtam egyedül fürdeni.

Egyébként mért kéne valamit is tenni? Nem kell mutogatnod magad meztelenül nem derül ki hogy borotválod magad, magánügy és kész. Mi ellen vagy miért kéne valamit is tenned? Ja egyébként normális, hogy pasik is borotválják magukat, lehet tesód is csak ő se hangoztatja.

2012. okt. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Ez a te magánügyed, hogy mit csinálsz. Nem tartozik senkire, és nem kell mutogatnod magad senki előtt. Nem is értem mi a kérdés.
2012. okt. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Ezt kapd ki, én is rövidre vágom, intim részen és hónaljnál is. Úgy vélem, hogy ez a személyes higiénia része, arról nem is beszélve, hogy barátnőm imádja.

Ráadásul kevés gusztustalanabb dolog létezik mint egy hónaljkutya ami már szinte megugat. Akár nőn, akár férfin.

22/F

2012. okt. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem sem kell ezt szégyellned. Sőt! Te egy ápolt, igényes fiú vagy. Persze nem kell ezt hirdetned, és állandóan mutogatnod magad, szerintem nem is normális olyan helyzetet teremteni, hogy a családtagjaid láthassanak meztelenül, azonban ha véletlenül mégis előfordulna, hogy rádnyitnak, és így meglátnak, akkor sincs mit szégyellned, ellenkezőleg.
2012. okt. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%

Véleményem szerint a borotvált férfiak nem igazán férfiasak, de hála a jó égnek nem is 15 évesekkel kell ismerkednem :)

Öcsémnek vannak amúgy ilyen hóbortjai, de ő nem az a szégyellős típus, vígan kijön a fürdőszobából egy szál f*szban akármikor, senkit se érdekel, hogy hol szőrös meg hol nem.

2012. okt. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
azért ne vonjunk már párhuzamot az ápoltság és a kisgyerekesre borotváltság közt... de ha a kérdezőnek ez tetszik, akkor intsen be a bátyjának, ha b*zizna.
2012. okt. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
Azért azt annyira bírom, hogy itt csak egyféle véleményt lehet elfogadni...
2012. okt. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Súlyosabb kérdésekben nyilván amíg kis/fiatalkorú vagy, addig a szüleidre is tartozik, mi történik a testeddel - gondolok itt plasztikai műtétre, tetoválásra, piercingekre, fültágítóra stb. De a szőr leborotválása nem efféle beavatkozás, szóval nem vagy köteles elszámolni a fanszőrzeteddel a családodnak. :)
2012. okt. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!