Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről? Szerintem beteges!

Figyelt kérdés
Most lettem 9.-es, és természetesen új osztályba kerültem. Van egy csaj, aki tök úgy öltözködik, és úgy is viselkedik mint egy ribi. Már egy hónapja azzal van elfoglalva, hogy milyen gáz az, hogy mi még 14 évesen szűzek vagyunk. Én agyfaszt kapok ettől. Nektek mi a véleményetek?
2012. okt. 5. 18:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%

A mai világban ez már abszolút normális...

Sajnos...

2012. okt. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
r*banc ! le kell nézni az ilyeneket :D ha be nő a feje lágya nagykorában szégyelni fogja majd ezt :D
2012. okt. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy örültök, hogy egy ekkora ribanc is van az osztályba. Így, ha majd barátot akarsz magadnak, akkor tőle kérdezed meg ki a jó az ágyban... Istenem, ez szánalmas... ekkora arca legyen egy ribancnak.
2012. okt. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3. válaszoló, én csak véleményt kérdeztem, szóval nem látom annak értelmét amit írtál, mellesleg akár hiszed akár nem, nem vagyok rá féltékeny, mivel elég csúnya és buta :D
2012. okt. 5. 18:35
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy ilyen mindig volt, és lesz is. Nem kell vele foglalkozni.
2012. okt. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Fiú/lány vagy? Amúgymeg szarj le mindenkit, jó stratégia a stresszmentes boldog élethez;))
2012. okt. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
fiú vagyok
2012. okt. 5. 18:41
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen osztálytársam fél év múlva kimaradt mert terhes lett.
2012. okt. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

fiú vagy és ezt gondolod?! jaaaaj de örülök :D *-*

már válaszoltam,de..láttam hogy fiú...:D

tartsd meg ezt a "jó szokásod"

2012. okt. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Azt hittem lány... Na, de amúgy téged fiút piszkál, hogy szűz vagy? Az fura...


Nálunk is van több ilyen ribicsaj... Sőt igazából k*rvának nevelik őket otthon, ilyen műk*rva, ami úgy pasizik, hogy tényleg egy 200 éves faszihoz megy a pénzéért...


És speciel az egyikkel jóba vagyok, tök normál ember tud lenni, meg jófej... Nekem, mint fiú, azt nemtudom másokkal pl lányokkal hogy viselkedik, de lányhavernak tökjó...


Bár engem is zavar, maga az öltözködése... Mármint undorító nekem 14 éves fiúnak, amit csinál... És ez azért tényleg fura.


Tehát ha téged személyesen nem piszkál, akkor kb szardle, de tényleg. Ha téged is provokál, akkor meg nem tudok tanácsot adni.


Viszont igen tökre egyetértünk, beteges az amit művel... De mondjuk a suliba valahogy az összes kiscsaj szinte kisribi, van aki cigizik, piál is, de van, aki szimplán csak úgy kiteszi a fenekét, cicijét, hogy hihetetlen... Tanárok is piszkálják őket.


Sajnos ez van undorító a mai világ...


(Na, meg ugye mennyi pénzt költ ilyen hülyeségekre...


Fiúlént én nem fogok cigizni, mert ugye egy doboz cigi 500-700ft. Annyiból 1,5-2 liter benzin/E85 kijön. Én mint nagy motoros biztos, hogy benzinre költöm az utolsó vasamat is, nem cigire... Na, meg ha annyi feles időm lenne, hogy cigizzek...)


14/F

2012. okt. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!