Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem beteges?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam 19 éves lány. A barátja 23 éves és suliba jár. 2 éve járnak, hétvégente találkoznak. Éjjel-nappal mobilról facebookoznak. Munkaidőben, iskolaidőben, mármint tanórák alatt. Ráadásul a csaj minden egyes percéről beszámol neki, még arról is hogy ma sokat pisiltam, félre áll egy hajszálam stb... Nekem ezeket elmondja. Ma pl hogy milyen aranyos a barátja hogy azt válaszolta arra hogy a közelgő menstruációja miatt vizesedik, hogy jaj szegénykém, azzal mit lehet kezdeni? Hát nekem az beteges hogy valaki ennyire függ a másiktól. Egyszer mérgemben meg is mondtam neki ezt. Mármint azt hogy mi a fenéért kell ennyire a másik s.ggében lenni, és minden másodpercről kényszeresen beszámolni? Előbb utóbb a barátja is meg fogja unni ezt. Tudom az ő dolguk, de már unom hogy kétpercente azt hallgatom hogy a barátom ezt írta, azt írta, milyen aranyos stb. Ez a függés csak szerintem beteges?
2012. máj. 12. 13:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ez a függés irigylésre méltó.
2012. máj. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ha valaki munkaidőben kétpercente facebookozik a barátjával, az beteges! Az már függőség.
2012. máj. 12. 13:59
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez nagyon gáz, én is hülyét kapnék ilyen kollégától. Esetleg mond meg, hogy örülök, hogy ennyire nagy a szerelem, de légy szíves ne számolj már be minden percetekről, mert úgy érzem, nem tartozik rám.
2012. máj. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
Osztom az első véleményét, irigylésre méltó. Csak nem te is irigy vagy???? Egyébként ha csak hétvégente találkoznak ez tök normális. Nem tudom hogy egyes embereknek miért kiakasztó mások boldogsága??????
2012. máj. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ja,meg az is lehet,hogy unja a munkát,nem érzi jól magát a munkahelyén.De ha nem hátráltat ezzel,akkor miért baj az,ha a barátjával beszél?
2012. máj. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ha valalakinek az a boldogság hogy kényszeresen beszámol minden percéről a másiknak, hát tegye, de ne fárasszon másokat ezzel. Ha a barátja csak öt perc mulva válaszol neki, akkor már idegbeteg. Mit csinál ennyi ideig stb... Ez reggeltől műszak végéig megy. Ez akkor is beteges!
2012. máj. 12. 14:07
 7/19 anonim ***** válasza:
25%

Én is megbeszélem a barátommal, ha épp vizesedek, vagy valamilyen gond van az egészségemmel...


Szerintem inkább te vagy beteges, kérdező, ne foglalkozz ennyit mások életével!

2012. máj. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
29%

"Ez akkor is beteges!"


Minek tetted fel a kérdést? Hogy itt szidd, és hátha társra találsz, akivel együtt szidhatod? Szerintem tényleg beteg vagy, és nem is kicsit féltékeny. Csóri, rossz lehet neked.

2012. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A telója folyton a kezében van.
2012. máj. 12. 14:09
 10/19 A kérdező kommentje:
Na jó látom itt mind kapcsolatfüggő emberek vannak...
2012. máj. 12. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!