Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem beteges?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam 19 éves lány. A barátja 23 éves és suliba jár. 2 éve járnak, hétvégente találkoznak. Éjjel-nappal mobilról facebookoznak. Munkaidőben, iskolaidőben, mármint tanórák alatt. Ráadásul a csaj minden egyes percéről beszámol neki, még arról is hogy ma sokat pisiltam, félre áll egy hajszálam stb... Nekem ezeket elmondja. Ma pl hogy milyen aranyos a barátja hogy azt válaszolta arra hogy a közelgő menstruációja miatt vizesedik, hogy jaj szegénykém, azzal mit lehet kezdeni? Hát nekem az beteges hogy valaki ennyire függ a másiktól. Egyszer mérgemben meg is mondtam neki ezt. Mármint azt hogy mi a fenéért kell ennyire a másik s.ggében lenni, és minden másodpercről kényszeresen beszámolni? Előbb utóbb a barátja is meg fogja unni ezt. Tudom az ő dolguk, de már unom hogy kétpercente azt hallgatom hogy a barátom ezt írta, azt írta, milyen aranyos stb. Ez a függés csak szerintem beteges?
2012. máj. 12. 13:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
62%

Ti vagy nem tudtok olvasni, vagy tényleg ennyire értetlenek vagytok? A kérdező marhára nem akar foglalkozni a kolléganőjével, pont az a baj, hogy egész nap ezt a nyálaskodást és nyekergést kell hallgatnia. Had zavarja már, ha percenként a kolléganője beszámol neki arról, mi is történik éppen velük. Ki kíváncsi erre? Ez magánügy, lehet a lány barátja sem lenne elájulva, ha tudná, hogy egy kolléganő még azt is tudja, mikor megy épp vécére.

Itt marhára nem irigységről van szó, hanem egy idegesítő nőről, akinek be nem áll a szája egész nap. Had ne kelljen már hozzá jópofát vágni.

2012. máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
58%
#11-es a szívemből szólt
2012. máj. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Miért így tetted fel a kérdést hogyha valaki elmondja a véleményét, szerinted ez akkor is beteges. Oké, neked is megvan a saját véleményed meg a válaszadóknak is, nem értem mit kell ezért leszólni a másikat.

Drága Kérdező, ha zavar az enyelgésük mond meg neki! Ne pedig szidd azért amiért neki ez a boldogság.

2012. máj. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Egyszer mérgemben meg is mondtam neki ezt. Mármint azt hogy mi a fenéért kell ennyire a másik s.ggében lenni, és minden másodpercről kényszeresen beszámolni?"


Drága #13-as, szerinted mi az isten ez?! Szerinted itt nem megmondta a kérdező, hogy zavarja őt, amit csinálnak?!

És engem is zavarna igen, hogy ha állandóan azt hallgatnám, hogy a kollégám pasija mi a francot csinál élete minden egyes percében. Nem érdekel, tudod. Azért mert ehhez senkinek sincs semmi köze. Tőlem aztán lehetnek boldogok komolyan. De nem akarom hallani munkaidő közben, és sehol sem, hogy éppen milyet sz*rt valakinek a pasija/csaja.

Vagy ez nem érthető?

2012. máj. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Attól függ, megfelel-e ez mindkettőjüknek. Ha igen, aranyos.
2012. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is full gáz, hogy ilyen semmitmondó dolgokat megbeszélnek...
2012. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk nem mérgében kellett volna megmondani hanem normális hangnemben, ha így tette volna, szerintem fel is lehet fogni a dolgot. Mellesleg ha komolyan leülne beszélni a lánnyal biztos vagyok benne hogy nem traktálná ezzel többet a kérdezőt. Ezt még a hülye is feltudja fogni.
2012. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én veled értek egyet! Szerintem is beteges, ha ennyire ragaszkodik egymáshoz két fél. Nekem is van ilyen ismerősöm, sőt olyan is aki állandóan a barátjánál van. Nekem sok lenne egy idő után. 19/l
2012. máj. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Hát ő nem tudja felfogni. Elegem van abból hogy reggel bemegyünk a munkahelyre és hétvégente már azt az időpontot várja amikor felébred a barátja hogy írjon már neki. Munkaidő végén úgyis bejön érte, de addig tényleg kétpercente: na most írta hogy reggelizik, most autót mos, most ebédel, az idióta osztálytársai ezt és ezt csinálták stb. Levegőt sem tud már nélküle venni, én meg hallgathatom.
2012. máj. 12. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!