Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy cigány...

Szerintetek ha egy cigány gyerek ellen ma megvédtem magam, hétfőn jön a család? :D

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és egy olyan 7-8 éves cigány gyerek szemen vert én meg jól megráncigáltam.ilyen nagyon hülyék iskolájába jár , szerintetek hétfőn a megkereshetnek a szülei? És hogyan védjem meg magam , még nincs acélbetétesem és gáz spraym sincs
2012. okt. 5. 16:21
 1/7 chrishu ***** válasza:
Hidd el, nem jön a család. De ha biztonságban akarod éerni magad vegyél egy gázsprayt
2012. okt. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
chrishu is cigány
2012. okt. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jaja, mindenképp vegyél!

Jobb félni, mint megijedni!

2012. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugalom.Ezek a kedves emberek ok nélkül is megtalálnak mindenkit.
2012. okt. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 chrishu ***** válasza:

2-es:

Nem, nem vagyok az

2012. okt. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jönni fog as nővére és ki fog hívni bunyózni ez tuti.
2012. okt. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mi az h szememvert, oda ment és csak csett v mi beleverte a ge<it a szemedbe v mi? jó eddig poén

de amugy igen menni fog a család, hawerok mert csak többsége nagy a pofájuk, 5nél többen


nos ha már bunyó van: először mindig alegerősebbet kell elgyepálni hátha a többi elmenekül mert hát az erőset is megverted,....

2012. okt. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!