Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha visszagon...

Miért van az hogy ha visszagondolok pl a régi általános iskolás társaimra szinte az összesnek van már diplomája, pedig a fele olyan hülye volt hogy már a 8. os matekot se értette?

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

Mert attól hogy nem értették a matekot de jók voltak a többi tárgyakból , nyelveket tanultak simán lehet diplomájuk. Lehet hogy a 8-os tanár nem jól magyarázott és a gimiben meg jó tanárt kaptak. Sok minden lehetséges.

Én sem értettem a matekot gimiben, mégis el evickéltem.Próbáltam "bemagolni" a feladatokat. Akkor volt baj ha nem pontosan ugyanaz a típus volt. A többiből meg nagyon jó voltam.Az a matek 3-as vagy 4-es meg elment az 5-ök közt.

2012. okt. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
A tanulmányokhoz 90% szorgalom kell. A szorgalmas hülyék többre viszik, mint a lusta okosok.
2012. okt. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet csak nem jó tanára volt, és azért nem ment a matek. A szorgalom pedig csodákra képes.
2012. okt. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az előttem szólókkal, de egy opció kimaradt.

Apuci pénze és protekciója! Előre is elnézést kérek azoktól, akik szintén nem szerették az általánost, de szorgalmasak voltak és lediplomáztak!


Na de őszintén, hány ember néz ki a fejéből bután, a szakmájához nem értve, és az életet másképp látva?

2012. okt. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy általánosba minden a protekción múlt. Teljesen hülye is kitűnő lett mert az ofő szomszédja volt. Bekerült gimibe aztán persze, hogy kibukott onnan és semmire sem vitte.
2012. okt. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ki viszi valamire? aki sokat keres? én nem kérek ebből.
2012. okt. 5. 16:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem nem féltétlenül az viszi sokra aki sokat keres. Akinek van munkája, és megél belőle normálisan, nem szorul mellette szülő segítségre. Illetve ért ahhoz ami a szakmája.
2012. okt. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
minden hülyéhez hozzávágják már a diplomát
2012. okt. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!