Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik korszakba mennétek...

Melyik korszakba mennétek vissza időben?

Figyelt kérdés

Tegyük fel,ha egyszer valóra válna az időutazás, kb. 100 év távlatában, melyik korszakba mennétek vissza és melyik országba élnétek szívesen? Indoklásokat is szeretnék kérni, hogy miért az adott korszakot választanátok. Fontos lenne,hogy melyik országba élnétek szívesen!


Alternatívák:

20 század legeleje

10-es évek

20-as évek

30-as évek

40-es évek

50-es évek

60-as évek

70-es évek

80-as évek

90-es évek

21 század eleje



2012. okt. 3. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
50-es évek közepe lenne számomra a nyerő.Amerikában élnék szívesen,azon belül Houstonban,vagy Bostonban. Azért választanám ezt a korszakot,mert ekkor még nyugisabb volt az élet,nem volt ez a nagy és idétlen rohanás mint most és meló is volt akkoriban, nem volt teleszennyezve minden.Amerikában amúgy is jobban megbecsülik az embereket a mai napig is és emberszámba veszik azt,aki becsületesen dolgozik.Továbbá a két várost azért választottam volna,mert itt kevesebb lett volna az esély arra,hogy az akkoriban igen jellemző,bizonyos bandaháborúk áldozatává válhassak.
2012. okt. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Angliába vagy Írországba :)

20 század eleje vagy 10-es évekbe :)

vagy 2512-be :)

2012. okt. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én az 1980' -as évek közepére, végére mennék vissza. Én azokat az éveket hoznám vissza. Akkor még élt Apukám, Nagymamám, Nagypapám és egy csomó Rokon, Kedves Ismerősök és Barát...
2012. okt. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6.-as koromba, és a saját testembe. :(
2012. okt. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én inkább előre mennék az időben a csóróságból a gazdagságba.:)
2012. okt. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1985-1995 közötti időszakra Magyarországra. Talán azért, mert szép emlékeim vannak abból az időszakból, és a nagyszüleim is éltek még akkor.
2012. okt. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én maradnék. Talán a zene miatt tennék egy kis kiruccanást 90-be, és elmennék egy Tupac koncertre.
2012. okt. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!