Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti meddig mennétek el a...

Ti meddig mennétek el a legjobb baráttal való kibékülésig?

Figyelt kérdés
Nektek mennyire fontos? én már azon gondolkodom hogy átmegyek hozzá egy pár darab sörrel és megpróbálom jobb belátásra bírni. csak kicsit félek ,hogy visszafelé sülne el a dolog ,és teljesen megalázom magam. szerintetek?
2012. máj. 26. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez függ attól, hogy min vesztünk össze.

Ha azon, hogy lefeküdt az én esetemben barátommal akkor semeddig nem mennék el, ott dögöljön meg ahol van.

Ha azon, hogy miért kék az ég akkor elég sok mindent megtennék a békülésért.


Nálatok mi a helyzet?

2012. máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
Keresem a kérdésedben a családi kapcsolatot, de nem lelem...
2012. máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy idő után elszáll a haragom,nem tudok gyűlölködni hosszú ideig.Volt ilyen összeveszésem,de aztán kibékültünk,félreraktam a rossz érzéseimet.Menj át nyugodtan.
2012. máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Helyzettől függ. Volt eddig 3 "legjobb" barátom, mindegyikükkel volt valami, még ha nem is eget rengetően durva veszekedés, de egy idő után nem éreztem jól magam a közelükben, vagy nem éreztem azt hogy megbízhatok bennük, egyszerűen nem vágytam a társaságukra. Mintha kiábrándultam volna a barátságunkból. Nem tudom. A mostani nagyon jó barátnőmmel máshogy érzem, volt már 1-2 kisebb vitánk, de eddig ő az egyetlen akinél nem éreztem sose igazából haragot. És jelen pillanatban úgy érzem hogy bármeddig elmennék azért hogy kibékülhessünk. De szerencsére nem szoktunk vitázni meg semmi :)
2012. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!