Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kamaszok, Tinektek ki számít...

Kamaszok, Tinektek ki számít parasztnak?

Figyelt kérdés

Szerintem a paraszt az amikor van legalább 1 Hektár [10000 M2]

földje van.


Én is jó magam paraszt vagyok. Van 120 ha földünk 6 traktorunk, 5 autónk. Nem dicsekvés. Van még valaki így, fiatalok közül?

Nyáron nem is voltam sehol nyaralni, összejöttem egy 400 hektáros gyönyörű szép paraszt lánnyal, náluk voltam csak a nyáron ritkán voltam máshol. Na szóval nálunk ebből áll az élet, munka most meg az iskolában tanulás. Vasutas iskolába járok nagyon tetszik jól tanulok ,mert apukám vasutas mellékállásban.Azt érdekel a vasút is ,meg a mezőgazdaság.

.

Vannak még itt parasztok?


2012. szept. 25. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
most már folyamatosan idióta értelmetlen parasztokkal kapcsolatos kérdéseket fogsz feltenni?!
2012. szept. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igaz, már nem vagyok fiatal, de ez a kérdés nagy parasztságra vall!

Legalább néznél utána, hogyan élnek a földdel foglalkozók.

Minek kellene 5 autó? A 400 hektáros lányt még körüljárni sem tudnád.

Ami biztos kamu, hogy apukád mellékállásban vasutas. Vasutas csak fő állásban lehet valaki. Legfeljebb a szabadidejében művelheti a földet. Igaz, nem 120 hektárt.

2012. szept. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez komoly.

Falun nálunk ez így működik.Nálatok városban lehet ,hogy máshogy van ,nálunk ez így van. A Traktorozásba be szoktam segíteni. Nem kellene lenézni a munkából élőket.


Akkor úgy kérdezem vannak még mezőgazdászok?

2012. szept. 25. 16:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk sajnos nincs egy hektár földünk se. De paraszti családból származom, és parasztnak vallom magam. De hát mi is lehetnék, itt a Hortobágy mejjékén?
2012. okt. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!