Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy fehér...

Miért van az, hogy fehér ember létemre a négerek közt érzem jól magam?

Figyelt kérdés
Velük sokkal jobban kijövök, jobban el tudok lazulni. Abszolút nem voltam erre nevelve, mivel apum utálja a négereket. De egyszerűen el nem tudom képzelni, hogy nekem fehér férjem legyen. Imádom a zenéjüket, a kultúrájukat, egyszerűen mindent. A barátaim mondták is, hogy szerintük én belül néger vagyok, fehér külsővel :D Egyébként elég visszahúzódó vagyok, nem sokat beszélek, de köztük viszont ez teljesen megváltozik. Miért lehetnek rám ilyen hatással?
2012. szept. 22. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem utálod véletlenül "apudat"? Egyébként meg lehet, hogy sokat tájékozódtál afrikai kultúrákról, esetleg az dél- és észak-amerikai afrikai származásúak történelme tetszett meg. Az is lehet, hogy valamiért "fehér" társaiddal nem jössz ki jól, de afrikai barátaid könnyebben elfogadtak és ez pozitív érzelmekkel töltött fel feléjük nézve. Azonban vannak olyanok is, akiknek feltűnési viszketegségük van vagy sok mindenben nem tudnak sok eredményt felmutatni, ezért keresnek valamit, amivel kitűnhetnek. Az utolsóért bocsi, nem ismerlek, hirtelen ezek jutottak eszembe.
2012. szept. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

nem, nem vagyok olyan felhajtós fajta, nem szeretek a figyelem központjában lenni. persze vannak fehér barátaim is, mivel a környékünkön nincsenek feketék, de amikor találkozok velük, akkor sokkal felszabadultabb vagyok, mint a fehér barátaim körében

2012. szept. 22. 21:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Eminem:D
2012. szept. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerem az erzest, nekem is volt ilyen. Volt fekete baratom is. Masok, van bennuk valami ami a feher emberekben nincs meg. Aztan egy ido utan megis folytogatonak kezdtem erezni a kozeget, nem tudom miert. Nalad lehet ez orokke igy marad, szerintem semmi baj nincs ezzel.
2012. szept. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!