Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha valaki kimásol valahonnan...

Chrishu kérdése:

Ha valaki kimásol valahonnan egy idézetet, az miért nem írja oda, hogy ki mondta?

Figyelt kérdés

Szeretem az idézeteket( Persze az igaz idézeteket amiket olyan emberek mondtak akik vitték valamire az életben, nem ezeket a semmitmondó lávos cuccokat) és ha FB-n valaki kiír egyet sose írja oda, hogy ki mondta pedig azért illik nem?

Helyesírásért bocsi



2012. szept. 22. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt azoktól kérdezd meg, akik nem írják oda, hogy kitől származik az idézet.
2012. szept. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elsősorban azoknak szól ez a kérdés
2012. szept. 22. 11:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Lusták vagy nem is érdekli őket.
2012. szept. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Oda kell írni, vagy szerzői jog sértés.
2012. szept. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

bár már lejárt lemez, viszont:

"az interneten terjedő idézetekről sose tudni, hogy igaziak-e"

-Petőfi Sándor

2012. szept. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy ideig írogattam blogok és egyebek gazdáinak, hogy ha már idéznek tőlem, akkor legyenek szívesek jelezni, hogy kitől. Legalább. Mára feladtam. Örülök, ha megfog valakit egyik-másik mondatom. A szerzői jogok és az internet egymást kizáró fogalmak, ez ellen nem tehetünk semmit.
2012. szept. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!