Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Médiából azt a leckét kaptuk,...

Médiából azt a leckét kaptuk, hogy készítsünk egyéni képregényt, bármiről. Csak hát ez a bármi nekem azt jelenti találd már ki te szerencsétlen, nem olyan nehéz. Nem tudnátok valami témát kitalálni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 21. 20:04
 1/4 anonim válasza:
Nekünk is volt ehhez hasonló házink..:D Én személyszerint imádom az animéket, így alkottam pár animés karaktert és egy kis párbeszédet ill. csatát rajzoltam hozzá.. Tényleg csak a fantáziád szab határt.:) Remélem azért valamit segítettem.. :D
2012. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszii.ez már egy elindító folyamat,megnézem mi sül ki belőle! :D
2012. szept. 21. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:

A probléma azért annyira nem nehéz, biztos van valami, amit szeretsz, akár több dolog is, két ilyen téma összemosása pl egyszerű megoldása a dolognak. Utána nézhetsz ötletnek deviantarton is, ahova rengeteg saját miniképregényt töltenek fel, biztos találsz valami ötletadót:

[link]

2012. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vehetsz ötleteket esetleg a mitológiából is,megcsinálhatsz pár jelenetet úgy ahogy te elképzelted,lehet görög,skandináv,egyiptomi,akármi.Amelyik sztori megtetszik:D
2012. szept. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!