Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » VII. kerület mennyire gáz...

VII. kerület mennyire gáz környék? Egyáltalán gáz?

Figyelt kérdés

Ma voltam a "nyóckerbe" és komolyan mondom a képzeletem nem tud ilyen rondát elképzelni mint amit láttam a helyiek tudják miről beszélek. Gázos arcok, piszok, kosz, eldobált szemetek, kutyagumi a járdán, majdnem elájultam. Albit keresek, persze a VIII. kerületet nem ismertem. A VII. ker. helyileg jó lenne, de mennyire gázos?

Gondolok itt arra mennyire tiszta/vagy mocskos? omladoznak e ott is a falak? vagy tele van e cigánnyal? (és itt kiemelném hogy elnézést minden cigánytól de nagyon gázos arcokat láttam, senki ne vegye magára, itt a balhés cigányokra gondolok)


2012. szept. 16. 19:04
1 2
 11/11 ava87 ***** válasza:
Ja, most nézem, hogy a Hársfa utcát nézted, én is arrafelé laktam, vagyis a Dob utcában. Hát, mint mondtam, én szerettem nagyon, de ha neked ez a falusias, kisvárosias dolog tetszene jobban, akkor nem biztos, hogy ott jól éreznéd magad. Csak én egyszerűen szerelmes vagyok ezekbe a régi polgári lakásokba :) Nyáron voltunk Pesten látogatóban, olyan jó volt ott járkálni újra a régi ismerős utcákon. Egy idő után már rám kellett szólni, hogy ne simogassam meg ölelgessem a házak falát :D
2012. szept. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!