Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » VII. kerület mennyire gáz...

VII. kerület mennyire gáz környék? Egyáltalán gáz?

Figyelt kérdés

Ma voltam a "nyóckerbe" és komolyan mondom a képzeletem nem tud ilyen rondát elképzelni mint amit láttam a helyiek tudják miről beszélek. Gázos arcok, piszok, kosz, eldobált szemetek, kutyagumi a járdán, majdnem elájultam. Albit keresek, persze a VIII. kerületet nem ismertem. A VII. ker. helyileg jó lenne, de mennyire gázos?

Gondolok itt arra mennyire tiszta/vagy mocskos? omladoznak e ott is a falak? vagy tele van e cigánnyal? (és itt kiemelném hogy elnézést minden cigánytól de nagyon gázos arcokat láttam, senki ne vegye magára, itt a balhés cigányokra gondolok)


2012. szept. 16. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi közel élünk a Hősök teréhez, ez a rész nem olyan gáz. Van, ahol omladoznak a falak mert zömmel régi házak vannak. A kutyaszart leszámítva tisztaság van. A Keleti környéke már kicsit gázosabb, főleg este.
2012. szept. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Húh én tegnap voltam sötétedés után a Keleti környékén, mert ki kellett vennem pénzt az Erstéből, hát végig rettegtem, alig vártam, hogy elrakhassam a kártyám és a pénzem:S
2012. szept. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én a barosson voltam ráadásul nappal, VIII. kerület ls döbbenet az a koszosság, csak ámultam,
2012. szept. 16. 19:20
 4/11 anonim ***** válasza:
A VII. is nagyon koszos..talán egy fokkal jobb, mint a 8.ker, de nem ajánlom.
2012. szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek ez fontos nekem h tudjam.


Esetleg valami info a XVII kerről az jó környék ugye?

Ott nincs koszosság meg gázos arc ugye?

2012. szept. 16. 19:36
 6/11 anonim ***** válasza:

Én a 17-ben lakom és az egy tök jó környék. Falusias sok helyen, elég kaksi a közlekedés, de nyugis, rendben van nagyjából. Cigányok azok vannak, de viszonylag kevés baj van velük.

Am. a hétker is néhol szerintem tök normális. Ott tényleg atól függ, hogy pontosan melyik részét nézted ki magadnak, mert egyik utca még normális, egy utcával odébb meg már ótvar.

2012. szept. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

én pont egy falusias, kisvárosi részt szeretnék, viszont a tömegközlekedés is fontos.


A cigányokkal nincs bajom, csak a balhés cigányokkal, na meg a kéregetőkkel, mert ők is csak becsapják az embert. Ismerek cigányokat akiket nagyon bírok, magával a rossz viselkedésükkel van a bajom, azt nem szeretem

2012. szept. 16. 19:54
 8/11 anonim ***** válasza:

ha nyugis, inkább falusiasabb környezetre vágysz, akkor a külső kerületek valók neked.

a 17ben tegnap voltam. számomra dögunalom falu-feeling, de ha bejön az ilyesmi, akkor bátran.

ugyanez a 16, 14, 4.

én a 11ben lakom, el sem tudnám képzelni máshol az életem. itt is vannak falusabb részek, szép, tiszta utcák, normális emberek.

2012. szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

óh köszönöm, angyal vagy:) am világéletemben falu kisváros között mozogtam, de a szükség törvényt bont, munka kell és ahhoz kell fel költözni.

A VII. kerben egyébként a hársfa utca érdekelt volna, az mennyire gázos?

de megpróbálom akkor a külterületeket is nézni köszike


még annyit h egyszer a XVII kerben voltam és az a rész nagyon tetszett ezért voltam kiakadva a 8keren hogy milyen rossz:S

2012. szept. 16. 20:51
 10/11 ava87 ***** válasza:

Én laktam egy időben a VII. kerületben, és remélem még fogok is, nagyon szerettem. Vannak ott is jó helyek, és kevésbé jó helyek. Mondjuk megértem, hogy sokan nem annyira szeretik, de engem sok emlék köt oda. De már akkor beleszerettem, amikor odaköltöztem, pedig akkor még fogalmam sem volt róla, hogy milyen lesz.

A Keleti környéke mondjuk tényleg nem a legbizalomgerjesztőbb része, meg ott tényleg nagy a kosz meg a hangzavar.

2012. szept. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!