Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ronda dolog volt vissza...

Ronda dolog volt vissza utasítani a bulit?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel megbeszéltem, hogy elmegyek vele buliba, de rájöttem, hogy pénzem sincs és időm se... 3 órás az út. És mivel 2 nap alatt tárgyaltuk le, az utolsó nap kaptam észbe és utasítottam vissza. (Akkor értettem meg, hogy ez a beosztás a hétvégére nem fog kijönni...) Viszont most ő sem megy el, mert a barátinak azt mondta, hogy velem megy... Utálom, ha valaki vissza utasít, és én is utálom, ha ilyet csinálok, undorodom magamtól, de ez tényleg nem jött volna ki... Nagyon haragszik szerintetek?

2012. szept. 15. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
40%

Hogy ő haragszik-e és hogy mennyire, azt nem tudjuk, mert nem ismerjük.

Lehet, hogy kicsit neheztel, én se örültem volna a helyében, bár én elmentem volna a buliba, ha már rászántam az estémet.

Ha legközelebb hív, akkor jól gondold át az időbeli és anyagi kereteidet és amennyiben megoldható, menj el.

2012. szept. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sajtot tenni más cipőjébe, aztán megvárni míg belelép...sokkal rondább dolog. :)
2012. szept. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
háát, attól én is a falra mászok, amikor valaki gyakorlatilag az utolsó pillanatban mond le valamilyen programot. de gondolom nem lesz belőle "öri hari"..
2012. szept. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!