Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha egy...

Szerintetek gáz, ha egy bandában a lány az "alfahím"?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy vannak külön bandák,(Bunyósak, meg minden, együtt lógnak, hülyülnek...) és a lány a főnök?

De amúgy meg a lány teljesen OK! Szóval intelligens/jó tanuló/, szép, kedves, nem egy bunkó rondaságra kell gondolni, aki csak menő akar lenni.... Köszönöm a normális válaszokat!



2012. szept. 15. 13:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Abszolút személyiség kérdése, ki a jó főnök, hangadó, szervezkedő, "alfahím vagy -nőstény". Simán el tudok képzelni egy szép, kedves, de vezető típusú lányt. Nem az a törleszkedő cica, se nem az édesen illatozó virágocska, de nem lehet mindenki ilyen.
2012. szept. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
33%
Mondjuk azért mert hiába szép egy lány arca, teste ha a bő fiús ruhák eltorzítják, + csúnyán beszél (a bandázók ilyenek) meg úgy viselkedik...
2012. szept. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Eszembe se jutott... Anonim oldal, szóval miért kamulnék?:)

De nem értem, miért ne öltözzenek úgy? Meg miért ne bandázzanak, ha ezt szeretik, és a többiek is várják? Erre valami törvény van, vagy fejtsd ki kérlek?!

2012. szept. 15. 13:55
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem hordok olyan bő, ruhákat amik eltorzítanák, azokban nem tudnék rendesen mozogni, sokkal jobban szeretem, ha nem akadályoz a ruha.:)
2012. szept. 15. 13:57
 15/21 A kérdező kommentje:
De amúgy van a bandámban olyan aki egyáltalán nem káromkodik, mégis tiszteljük őt, csak mint a többit.:) Én mondjuk tény, hogy mocskosan beszélek, (Családban marad, sajnos) próbálok leszokni, mert szerintem sem éppen előnyös, de elég nehéz...
2012. szept. 15. 13:58
 16/21 anonim ***** válasza:
42%

Ha tényleg intelligens vagy, ahogy írod, akkor tudod, hogy semmi jó nincs az állandó káromkodásból. Néha mindenki szokott, de abban nincs semmi szép, ha valakinek minden pont a mondat végén egy b@szd meg.

Én kedveltem mindig a fiúsabb, karakánabb lányokat, mert nyitottabbak, lazábbak az átlagos csajoknál. Kivéve ha nagyon agresszívak, de ez fiúnál sem volt jó pont.

Ez a "bunyós", amit írtál egyébként mit takar?

2012. szept. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Azért annyira rossz nincs a helyzet...:)

Amúgy a bunyós jelzőt nem úgy kell elképzelni, hogy ha valaki most egy rossz szót szól, azt össze veri vagy valami... Hanem ha valaki szó szerint nekem jön, vagy bántani akar, akár engem, akár a barátaimat, az nem teszi zsebre amit kap... Csak önvédelemből verekszem, de aki az én idegeimet odáig feszíti, hogy megerőltessem magam, az meg is érdemli.

2012. szept. 15. 14:11
 18/21 anonim ***** válasza:
51%

Hány évesek vagytok? Te vagy az egyetlen lány a "bandában"? Mitől banda ez a társaság? Miért nem egyszerűen baráti társaság?


Én is tagja vagyok egy olyan baráti társaságnak, ahol alfa nőstény van, alfa hím viszont nincs. Gondolom ti tinédzserek vagytok. Mi fiatal 25 körüli felnőttek vagyunk. Ez egy tízfős társaság, kb. fele-fele nő-férfi. Verekedés nyilván nincs... :D


A dominanciára az alfa nyilván nem fizikai fölénnyel tett szert, pláne hogy ő a leggyengébb. Egyszerűen ő a legharsányabb, a legviccesebb és a (lányok közül) a legintelligensebb és legszebb.

2012. szept. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Jól gondolod, kamaszok vagyunk. 15-20 éves-ek.

Nos, nálunk nem is tudom, hogy mondjam... A "hivatalos" bandában (Akik ha arról van szó bunyóznak, szóval akiknek tényleg az érdekük a társaság!!) vagyunk 8-an, innen csak én vagyok lány, viszont van a kis társaság, akik körül lengik a bandát, és akiket nem igazán érdekel a banda, csak a társaság miatt vannak, azok többen vannak, ott kb. a fele lány. Mitől banda? Hát, nálunk a környéken sok ilyen kis "társulat" van, akik vagy jól kijönnek vagy nem. Ebből adódóan vannak verekedések, mi pedig össze álltunk, hogy "erősebbek" legyük. Én eleinte csak azért álltam be, mert haverom megkért, mert senki sem tudta magát megvédeni, így sok értelme nem volt a dolognak... Első időben így volt, aztán nagyon össze szoktunk, megkedveltük egymást, mindenhová együtt megyünk lógni, hasonlók. És a legfontosabb, mindig megvédjük egymást! Nem számít, hogy mi van, nem hagyhat senki, senkit magára!

2012. szept. 15. 14:42
 20/21 anonim ***** válasza:
Dagi Alberttel és a bandájával milyen a viszonyotok?
2012. szept. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!