Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen típusú embereket...

Milyen típusú embereket utálsz legjobban?

Figyelt kérdés
Vagy milyen tulajdonságokat utálsz azokban az emberekben,akiket ki nem állhatsz?

2012. szept. 12. 16:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én a múlttorzítókat utálom a legjobban. Ezek azok az emberek, akik, hogy magukat igazolják, hazudnak a szemedbe, ahelyett, hogy azért, amit elkövetnek ellened, bocsánatot kérjenek. Hiába mondod/ mondanád, hogy nem úgy volt, ők -- valahogy-- másként emlékeznek, és még nekik áll feljebb. Az a legrosszabb, amikor rád fogják, hogy a te hibádból lett a veszekedés, hogy te kezdted a kötözködést, stb.

A másik személyiségtípus, amitől a hideg futkos a hátamon, az a narcisztikus. Magukat tömjénezik, a legkisebb eredményükre is úgy tekintenek, mintha a világot váltották volna meg, ha viszont te segítesz nekik, még egy "köszönöm"-öt se hajlandóak kinyögni, sőt: az ő szemükben te csak egy hitvány, megvetendő senki vagy.

Sajnos, én már találkoztam oyanokkal, akik egyszerre voltak narcisztikusak és múlttorzítók.

2021. aug. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!