Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan védjem meg magam a...

Hogyan védjem meg magam a ciganyokkal szemben?

Figyelt kérdés
Ma is a buszon majdnem megvert 2 kancigány 1 srácot, másoknak beszólogattak ok nélkül. Nem akarok én lenni a következő... Mit mondjak vagy esetleg milyen önvédelmi fegyvert vigyek magammal amivel legrosszabb esetben megtudom őket verni vagy valami... Olyan dolog kellene ami nem illegalis 1 átlag sulitáskaban elfér es nem kapok érte semmit ha esetleg rendőrség lesz az ügyből... Előre is kösz a valaszokat F 16
2012. szept. 12. 16:06
1 2
 11/18 anonim válasza:
A krav magát ha nem tudnád egy Magyar származású ember találta ki, ahelyett, hogy itt okoskodnál utána nézhetnél a dolgoknak!Te zsidó!
2012. szept. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Kár erősködni.

Maradjunk abban,hogy magyar származású zsidó fejlesztette ki!

2012. szept. 17. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
meg kell csikizni sokkolóval
2012. szept. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Gázspray, dezodor,airsoft, fej-kéz, KARATETUDÁS
2012. okt. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Lichtenfeld Wiki: "Zsidó származású magyarok"


Olyan nincs, hogy zsidó származású magyar. Vagy magyar, vagy zsidó.

2012. okt. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
azért nem segítettem, mert ez hátul történt és én akkor vettem észre az egészet amikor leszálltam. köszönöm a válaszokat :)
2012. okt. 6. 08:47
 17/18 ruszlav válasza:
összekell fogni az ilyenek ellen...az a baj , hogy látják hogy sokan félnek tőlük...meg kell őket verni , félelmiteni , valamit csinálni,mert ez igy nem mehet tovább....a rendőrség nem csináll semmit...tudom mit érzel,én is átéreztem ilyen dolgokat..
2013. jan. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

multkor már a kezembe volt a kés (zsebbe volt a kezem)

kár h az senkit nem erdekelne, hogy ott kötekszik, de ha megkeselem mert nem hagy békén, akkor én mehetnék börtönbe, ezert tarjuk a rendört, meg a birót, hogy öket védje.

2014. nov. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!