Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan védjem meg magam a...

Hogyan védjem meg magam a ciganyokkal szemben?

Figyelt kérdés
Ma is a buszon majdnem megvert 2 kancigány 1 srácot, másoknak beszólogattak ok nélkül. Nem akarok én lenni a következő... Mit mondjak vagy esetleg milyen önvédelmi fegyvert vigyek magammal amivel legrosszabb esetben megtudom őket verni vagy valami... Olyan dolog kellene ami nem illegalis 1 átlag sulitáskaban elfér es nem kapok érte semmit ha esetleg rendőrség lesz az ügyből... Előre is kösz a valaszokat F 16
2012. szept. 12. 16:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hát... gázspray? De azt zárt térben nem tudod használni...


Mindenképp járj utána, tényleg legális-e!!!!!!!!

2012. szept. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a legjobb módszer az összefogás legyetek minél többen és védjétek meg egy mást nem valószínű hogy belétek kötnének ill ha szóltok a rendőrségnek
2012. szept. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%
Miért nem segítettél annak, akit megpróbáltak megverni? Így majd szerinted neked fognak, ha téged kapnak el?
2012. szept. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos a jelenlegi politika nekik kedvez MÉG. Tehát ha meg is véded magad legálisan akkor is te jársz pórul. Ezért sajnos hagyni kell őket az értékeidre vigyázz, ha vannak a buszon cigányok né vedd elő, tedd bele a táskádba.
2012. szept. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Krav Maga szerintem jó lenne!
2012. szept. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
én önvédelmi sprayel fújkálom őket....
2012. szept. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egyik haverom szintén így van vele, neki olyan paprikaspréje van, ami egy erős sugárban lő nagyon durva hatású anyagot, legális, és szerintem elég hatásos. Sok méterre elhatol.
2012. szept. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Borsspray... Nekem is az van.
2012. szept. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Onvedelmi gaz-spray. Legalis. Ha tudsz, szerezz be kutya vagy medve ellenit; az sokkal erosebb, mint a sima (ami sok esetben csak korlatozottan hatasos).
2012. szept. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Krav Maga? Azt hagyjuk meg a zsidóknak...
2012. szept. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!