Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy olyan...

Mit gondolnátok egy olyan emberröl, aki a nem túl jó körülmények közt is szinte mindig vidám?

Figyelt kérdés
Mintha semmi problémája nem lenne. De ha megtudjátok a hátterét, meglátjátok, hogy igazából lenne is oka panaszra, mégsem panaszkodik, nem látszik rajta, hogy baja lenne.
2012. szept. 12. 07:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen ember vagyok,sokan irigykednek is rám
2012. szept. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok és úgy veszem észre hogy a környezetem azt hiszi hogy néha nem vagyok komplett,illetve nincsenek érzéseim.Anyu néha irigykedik hogy tudok ilyen lenni,bár ő jól tudja hogy értem ezt el,neki nem megy.
2012. szept. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem felelőtlenségből ilyen, akkor egy olyan ember lehet, akiben nagyon sok az erő, szeretet.Kicsit irigylem is, bárcsak ilyen lennék én is, de engem a kis problémák is hamar felidegesítenek, elkeserítenek.Ezektől a vidám emberektől lehetne tanulni.
2012. szept. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amúgy anyám például hasonló, bár nem mondanám, hogy kifejezetten vidám, ő inkább olyan apatikus, nem törödömnek , érzéketlennek látom a dolgokkal szemben, de valahogy eddig mindig kimászott a csávából, ha látszólag nem is tett ezért semmit.Én meg közben majdnem idegösszeomlást kaptam azok miatt a problémák miatt, amire ő rá se hederített.
2012. szept. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyszerű tulajdonság, ha valaki ilyen. Én is ilyen vagyok, és még páran a családból. Nagyon jó, ha valaki képes rossz körülmények között is vidámnak lenni.
2012. szept. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy becsülendő, hogy vidám tud maradni a külvilág felé, de biztos vagyok benne, hogy nagyon sok mindent magába fojt, és ez hosszabb távon nem egészséges.
2012. szept. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vagy azt, hogy nagyon okosan csinálja, vagy azt, hogy hül*e. Csak akkor okos, ha tervezi, hogyan tegye jobbá a körülményeit, de közben megpróbál elégedett maradni.
2012. szept. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

erről ez jut eszembe:

Fecseg a felszín, hallgat a mély.

2012. szept. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Optimista, pozitív szemlélt móddal rendelkezik.

Nagy részben ,magam is ilyen vagyok, és emberektől függ ki mit szűr le belőle.

Van aki nem tart normálisnak, van aki szeretne ilyen lenni.


Zsömle/lány

2012. szept. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
úgy ám, a józsef attila idézet ide szerintem is nagyon találó
2012. szept. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!