Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van közületek valakinek...

Van közületek valakinek "sikersztorija"?

Figyelt kérdés

Engem kb. egész életemben csúfoltak az iskolában. Először csak az osztálytársaim, majd szinte az egész iskola...Most már jobb a helyzet, mivel az osztályból olyanokkal is kijövök, akikkel régen utáltuk egymást :)

Viszont félek, mi van, ha örök életemre én leszek a leggyengébb, leggyámoltalanabb, akinek bárki beszólogathat. Mert ugye régebben sokat csúfoltak, és ez odáig fajult, hogy az utcán félek az emberek szemébe nézni , és mindig azt hiszem, mikor röhögcsélnek a buszon, hogy rajtam röhögnek. És komolyan néha úgy érzem, mintha a homlokomra lenne tetoválva, hogy "Rúgjatok belém!"

Szerintetek igaz lehet az, hogy a vesztesekből lesznek a nyertesek? Csakmert olvastam egy cikket is: [link]

És eléggé meglepődtem, hogy Lady Gagát is csúfolták, meg még sok sztárt, akik ma már gyönyörűek. Szerintetek lehetséges, hogy felnőtt koromra én is szexis legyek, ha most ronda vagyok? Én legalábbis annak látom magam...és mondjuk az a legrosszabb, hogy szerintem ha fogynék pár kilót és hosszabb lenne a hajam, nem lenne egy darab pattanásom és mitesszerem, még szép is lehetnék, csak az a baj, hogy nagyon zsíros a bőröm, tele vagyok mitesszerrel, amiket kinyomni sem tudok, mert nem az a fekete, ami elvileg könnyen kijön, hanem ilyen világosbarnák, nagyon mélyen ülő...A hajamat meg növesztem, ugyanis pont tavaly szeptemberben lett levágatva, csak a fodrásznak anyám bemagyarázott, és végül ilyen nagyon ótvar, rövid, emo-fiús frizurát vágott nekem. És hónapokig egy centit se nőtt, csak utána kezdett el hirtelen nőni. És a lényeg, hogy én, ameddig meg nem nő legalább a hátam közepéig, tuti nem fogok a közelébe se menni semmilyen fodrászszalonnak. És most 1-2 éve fel is jött rám pár kg...

Mindegy, az a lényeg, hogy hülyén érzem magam a bőrömben. És a legrosszabb, hogy nem vagyunk gazdagok kicsit sem és nincs pénzem arra se, hogy normális nadrágot vegyek...Ezért állandóan összehasonlítgatom magam az iskolában a lányokkal, hogy nekik milyen jó ruháik vannak, én meg évek óta ugyanezekben járok....

Szerintetek felnőtt koromig változhat a helyzet? És mégegy fontos kérdés: A lányok arca mennyit változik kb 15 éves kor után? Ugye még fog változni?

15l


2012. szept. 11. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

drága 15 éves nagylány

az első amit írnék, hogy annak a cikknek ne dőlj be, az csak marketing

és egyáltalán semmiféle médiának ne higgy, igen, az interneten olvasottaknak se

bár ez nem a lényeg, csak mégis ezzel óvod a lelkedet


no biztos vagyok benne hogy egy gyönyörű, okos lány vagy akinek "csupán" belül a lelkében vannak zűrök


amit még el mondanék neked hogy 15 évesen az ember olyan dolgokon meg át metafizikailag, hogy az sem tudja olykor fiú e vagy lány


lehet ha fogynál/híznál/sminkelnél/hajat vasalnál/göndörítenél ezekkel feldobnád a hétköznapokat, és talán átsegítenek ezek a praktikák a nehezebb időszakokon


ja és soha senkivel ne hasonlítgasd össze magad, te egyedii vagy és megismételhetetlen


Lédigagát meg felejtsd el egy életre, egy utolsó, retkes, beteges szajha

soha de soha ne hasonlítsd magad hozzá kérlek, de senki máshoz sem

2012. szept. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, sokat jelentett :)
2012. szept. 11. 18:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!