Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 3-ig nem áll meg. Igaz-e az a...

3-ig nem áll meg. Igaz-e az a mondás, hogy ha egy családban elkezdődik a baj,3-ig nem áll meg?

Figyelt kérdés
Az egyik rokonom most már teljesen ki van készülve, mert előzör a férje esett át több műtéten, került életveszélyes állapotba, most pedig a családjuk egy másik tagja úgy néz ki a diagnózis szerint gyógyithatatlan /40-es éveiben jár/.Szerintetek babona vagy tényleg a megfigyelések alapján , ahogy mondani szokták: a baj 3-ig nem áll meg!?Szerintetek?
2012. szept. 8. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tipikusan az, mikor akármi rossz történik, az ember bebeszélni magának, hogy na mi fog még jönni, azt hogy mondahassa, bezzeg én megmondtam. Nemhogy arra gondolnál, jöjjön rendbe mindenki, nem lesz semmi baj.
2012. szept. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férje több műtéten esett át, akkor már ott megvolt a három. Vagy akkor jön, hogy három a magyar igazság és egy a ráadás? Felesleges ilyen dolgokon még pluszban rágódni, amúgy is nagy a baj.
2012. szept. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rat Poison ***** válasza:
Na, azért a babonák elé is ajánlott gátat szabni...
2012. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!