Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy egy boltot Hitlernek neveztek el?

Figyelt kérdés
[link] (most hagyjátok figyelmen kívül a kurucos beszólásokat, a tartalomról érdekel a véleményetek)
2012. szept. 5. 11:26
1 2
 11/20 Pietrosol ***** válasza:
100%

Szia!


A legjobb reklám!Itt is tetten érhető!

Te belinkelted,majd beszélgetés tárgya lett,gondolatok születtek róla!

2012. szept. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
51%

Ez pedig a gyerekosztály kínálatából lehet:


[link]

2012. szept. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Antimod ***** válasza:

"A legjobb reklám!Itt is tetten érhető!"


Szerintem is, bár elég kétélű a reklám, mivel erős érzelmeket mozgósíthat. Én veszélyben érezném a boltomat, ha ez lenne a neve.

2012. szept. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Össze van keverve a szezon a fazonnal. A belinkelt képen én a szvasztikát látom, ami a Hinduizmus több ezer éves legszentebb jelképe.

Ebből kreálták a nácik a horogkeresztet, amelynek az ágai ellentétes irányba mutatnak. Egyszerűen undorító már ez a szarakodás. Annyi köze van a kettőnek egymáshoz, mint a keresztények keresztjének a + vagy az X írásjelhez.

2012. szept. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Te inkább azt látod, amit szeretnél látni, ahelyett, ami ott van. Ismételd át ezt a szvasztika témát, biztos régen olvastál már róla.


[link]

2012. szept. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én meg a dobermanomat neveztem el így. Az oltási könyvében is ez van. Most mi lesz? Tiltakozik a nagykövet?

A szvasztikáról annyit - nem is értem, Indiában hogy merik használni ezt a több ezer éves szimbólumot, miután egy 20. századbeli őrült is ezt használta.

Az indiánok is használták. Ki is lettek irtva.

De hogy a kereszt hogy van még divatban? Több embert gyilkoltak le nevében, mint zsidót a nácik.

Abban a belinkelt képben a kirakatban csupa náci öltözéket látni. Színes, tarka-barka női ruhák.

De furcsa ez a világ. Vagy inkább aljas.

2012. szept. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hitler és horogkereszt, ezek vannak ott, nincs mit megmagyarázni. Mit erőlködsz feleslegesen.
2012. szept. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

gpotter :

Onnantól kezdve, hogy a Hitler névvel együtt szerepelt a jelkép, védhetetlen az érvelésed.

2012. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva fejtettem ki a saját véleményem. Az volt a kérdés.

Mi motivál bárkit is, hogy egy másik földrészen egy üzlet nevével foglalkozzon? Az lesz a következő antiszemitázás célpontja?

2012. szept. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

19:

"Mi motivál bárkit is, hogy egy másik földrészen egy üzlet nevével foglalkozzon?"


Erről kérdezd meg a kuruc infót.


Amúgy meg nyilván bulvár.

2012. szept. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!