Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mik azok a testi...

Szerintetek mik azok a testi vonások, amit az emberek nagy része ijesztőnek talál?

Figyelt kérdés
itt most nem a beültetett szarvakra gondolok pl., hanem mondjuk a nagy izmokra vagy valamilyen ( az se mindegy, hogy milyen) tetoválásra vagy ilyesmikre... várom a véleményeket.
2012. szept. 3. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Ha ezek nem ijesztőek,akkor semmi:DD

2012. szept. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem pont ijesztőek, de visszataszítók számomra:

-béna nyaktetkók: pókok, hány lába van skorpiók

-béna egyéb tetkók: a tipikusan olcsó, kifakult gagyiságok,az igénytelen nonfik

-a túl izmos emberek, akik nem tudják keresztbe tenni a karjukat

-a lányruhákat (sztreccsfarmer, dekoltázsos rózsaszín póló) hordó férfiak

-akikről süt a harsányság és az erőszakosság. Ezt így nehéz körülírni, de vannak emberek, akiknek az arcberendezésétől, mimikájától a hideg rázza a másikat és nem szólalkozna össze velük

-a skinhead-ek, akivel csak összefutottam, mind balhés volt, elrontanak minden jó koncertet a ramazurival (tisztelet a kivételnek, de nem bánják, ha lányt vernek, tapasztalat sajnos)

-az áporodott "csöves szag" sem bizalomgerjesztő

-akik csoportosan grasszálnak, mint a peckes kiskakasok a szemétdombon


Ezek az emberek azok, akikkel szívesebben tartom a távolságot.

2012. szept. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

"a lányruhákat (sztreccsfarmer, dekoltázsos rózsaszín póló) hordó férfiak "


Kikérem magamnak,hogy őket férfinak nevezd,ők inkább homárok,maradjunk ennyiben!! 24F

2012. szept. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

-kigyúrtság: az, akin látszik, hogy nem a fizikai munkától izmos, hanem a szteroidtól meg a konditeremtől

-tetkók (szinte akármilyen és akárhol, legfeljebb enyhébb és durvább van, de mindegyik visszataszító és úgymond ijesztő)

-agresszív vagy mogorva arckifejezés

-BMW és más státuszszimbólum-autók, terepjáró városban, egyszóval olyan járgányok, amelyeken látszik, hogy csak arra szolgálnak, hogy a tulajdonosuk erősebbnek látsszon általuk

-bagó a szájban

-vastag arany ékszerek

-fülbevaló

-izompóló

-borotvált fej

2012. szept. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nem akarok rasszista lenni, de ha valaki ijesztő megjelenésű, sokkal félelmetesebb ha még sötét bőrű is mellé.
2012. szept. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy a kérdés férfiakra vonatkozik e, vagy nőkre is. Engem pl nagyon taszít, ha egy bajszos nőt látok, és napi szinten találkozom ilyennel. Nem tudom, hogy mennyire lusta, igénytelen az ilyen nő, mert egy bajuszt leszedni nem kerül sok időbe, aztán mégis szép számmal akad közöttük, akik hordják.


Férfiban engem taszít az erősen összenőtt szemöldök, de az olyan, amit már messziről látsz, hogy csak egy darab van kettő helyett. Gusztustalan. A nem túl rendszeres szájápolás is gyakran meglátszik, így ha valakinek hatalmas fekete lyuk tátong a fogán, az szintén taszít. Tetoválással alapból nincs bajom, ha olyan helyen van (tehát nem tar kopasz fej közepén) és nem olyat ábrázol. Így pl egy "áj láv maris" felirat a nyakon kifejezetten gáz.

2012. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de azt hiszem néhányan félre értettétek. Én nem arra a véleményre voltam kíváncsi, hogy mi számotokra a vissza taszító, hanem, hogy milyen testi vonások Ijesztőek szerintetek, de megismétlem, köszönöm a válaszokat. Az elsőhöz meg annyit, hogy az szimplán undorító.
2012. szept. 5. 15:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Írtam, hogy nem ijesztőek nekem egyes tulajdonságok, hanem visszataszítóak, de sebaj.

Ha a TÖBBSÉG szerinti ijesztőre gondolsz, szerintem inkább csak gyerekek ijednek meg valakitől a kinézete miatt. Ezek általában amputáltak, fogyatékosok vagy valami szemmel látható testi elváltozásuk van. Felnőtt emberek nem szoktak megijedni másoktól szerintem, legfeljebb ha veszélyben érzik magukat este, vagy hasonló.

2012. szept. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!