Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem érzitek úgy néha, hogy a...

Nem érzitek úgy néha, hogy a férfiaknak minden könyebb?

Figyelt kérdés
nekik nincs első menszes (és utána minden hónapban 40 évig)...Nekik nem fáj az első szeretkezés...nekik nem kell a szülés fájdalmait és okait elviselniük... őket nem 'erőszakolhatják meg' (mert nagyon sok lányt igen).Nem érzitek ugy hogy nekik 100x könyebb? és itt nem a munkán van a szó, mert egy nő is dolgozik annyit mint egy férfi a GYEREKNEVELÉS mellett.
2012. aug. 31. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
de, szerintem is sokkal könnyebb a pasiknak..!
2012. aug. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én most 8 hónapos terhesen nagyon is azt érzem, hogy nekik könnyebb (viszont ők nem érzik a magzatmozgást, amiről nem mondanék le semmiképp:-), a szülés gyötrelmeit viszont átengedném, vagy megosztanám egy "erősebb nembélivel", ha lehetne. Régen nem becsülték meg a nőket, mert nem mentek munkába, "csak" gyereket neveltek, háztartást vezettek. Ma ugyanezt elvárják, de munka mellett.
2012. szept. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor írígylem a pasikat, hogy nem menstruálnak, akkor eszembe jut, hogy nekik viszont naponta, vagy két naponta borotválkozniuk kell. Ráadásul az nem negyven évig tart, hanem tizenéves koruktól egész halálukig. A megerőszakolásra is gondoltam már, de náluk pedig ott van ,hogy megverik őket. Az pedig azért sűrűbben előfordul.

Tehát szerintem a szülést leszámítva egy-egy. Vagy talán még azt is megkockáztatnám, hogy nekünk egy halvány fokkal még jobb is.

2012. szept. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes kérdés...

Őket is megerőszakolhatják, volt is rá példa, nem is kevés. Az viszont tény, hogy a nők többségének a munka mellett még ott a háztartás, és a gyereknevelés. Nekem még a tanulás is. Ha egy nő mosogat, akkor az kötelessége, ha férfi mosogat, akkor az segítségnek számít. Viszont egy biztos, a férfiakat mi nők neveljük olyanná, amilyenek lesznek.

2012. szept. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!