Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Férfiaknak létezik hajbalzsam,...

Férfiaknak létezik hajbalzsam, vagy valami olyasmi?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs külön női és férfi hajbalzsam. Sokféle hajtípusra lehet kapni hajbalzsamot. Válaszd ki, amelyik a Te hajadnak, fejbőrödnek megfelel és vedd meg azt.
2012. júl. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak ugyan férfiaknak szánt hajápolási termékek, de nem hiszem, hogy más lenne azokban a flakonokban, mint a nőknek reklámozott darabokban. Nem változol nővé tőle, ha ettől tartasz, és a pénztáros sem nevet ki :) Sampont a fejbőrre választunk, balzsamot a hajra.
2012. júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat! :D foleg a masodik valaszolonak :)
2012. júl. 8. 18:39
 4/4 Adam1c1 válasza:
Ez a kérdés engem is foglalkoztat amúgy, és egyáltalán nem hiszem hogy lényegtelen dolog ezzel foglalkozni, mégpedig a balzsam illata miatt nem. Én nemrég voltam a fodrásznál, aki a száraz hajamra balzsamot kent, amitől még most is úgy illatozom mint egy virágoskert.
2012. dec. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!