Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányom 17 éves és még nem...

Lányom 17 éves és még nem volt barátja és azt mondja soha nem is lesz, nem megy férjhez. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Gondolkodj el rajta, hogy miért juthatott erre az álláspontra.

Nálatok apával minden rendben?

Amúgy semmit ne "csinálj", még megváltozhat ez.

Lehet hogy a saját testével nincs megelégedve, rossz az önértékelése?

Kamaszoknál ez jellemző...

2012. aug. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Antimod ***** válasza:
73%
Ezt nem kell készpénznek venni, gyorsan változhat ez az álláspont, ha megismerkedik valakivel.
2012. aug. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, hogy ez még sokat változhat. Nem kell emiatt aggodalmaskodnod, inkább beszélgess vele, és és kérdezd meg tőle, hogy miért látja így a jövőképét.
2012. aug. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Kamasz, "fortyognak" az érzelmei. Lehet fél év múlva örülten szerelmes lesz. Nem kell erőltetni, és valahol egy kicsit örülnék is ennek, mert a mai lányok korán érnek, sajnos szexuálisan is,a "felvilágosítás" meg abból áll náluk, h a fiú vegye ki időben...:S
2012. aug. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Ezen nem kell izgulni :) 1-2 év múlva(vagy még hamarabb) megismerkedik valakivel akit őrülten szeretni fog és akkor mindig azt fogod hallgatni,hogy hívják majd a gyerekeit meg,hogy alig várja,hogy megházasodjon :)
2012. aug. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Semmit ne csinálj, majd megváltozik az álláspontja. Ha mégsem, azzal sem tudsz mit kezdeni.


Nekem először (és remélem utoljára) 22 éves koromban lett barátom, most 32 vagyok és a második babánkat várom. Anno én is azt mondtam, hogy nekem nem kell férj, pedig a szüleim példás házasságban élnek. Na jó, férjem most sincs, mert nem házasodtunk össze és nem is tervezzük, de attól még nagyon boldogok vagyunk és a nagyszülők is imádják az unoká(ka)t. :)

2012. aug. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Minden rendben a családba. Kösz a válaszokat!
2012. aug. 31. 09:24
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

15/L

Ugyan 2 évvel idősebb nálam,de én is ezt hangoztatom mindig+ azt,hogy gyerekem sem lesz.Megvan rá az oka,hogy ő is így áll a kérdéshez,de nem kell félned,még sok év áll előtte,még változhat a véleménye,akárcsak nekem.Elmondom,hogy én miért nem akarok még csak barátot sem:

-Az osztályom 80%-ba fiúk járnak.Mindig mindegyik örökösen kibeszél,piszkál,csúfol.Utálom mindegyiket,nincsen pozitív tapasztalatom fiúk terén.

-A férfiak gyakran összetörik a nők szívét,tudom,hogy ez fordítva is igaz,de látván a szüleim példáját,nem akarok anyám helyében lenni.

-Számomra az előbbi ok miatt a szerelem csak kámfor,ami elmúlik,és amikor elmúlik,akkor csak szenvedést hagy hátra maga után.

-Elég sok egészségügyi bajom van,amiket nem mondok el.Ezek miatt genetikailag 0-nak tartom magamat,és úgy gondolom,hogy nem érdemes az én génjeimet továbbörökíteni.Rengeteget szenvedtem ezek miatt (emiatt bántanak mindig az osztálytársaim is) , és nem akarom,hogy másnak is annyit kelljen szenvednie,amennyit eddig nekem kellett.


Kb. ennyi lenne az,hogy én miért állok így a kérdéshez.Persze lehet,hogy a te lányod teljesen más ok(ok) miatt jutott erre az álláspontra.Mindenesetre is még csak 17 éves,nem is baj,ha annyira nem akar fiúzni,hiszen még a végén ki is használhatják az ártatlanságát és tapasztalatlanságát.Én a helyedben akkor aggódnék ilyen miatt,amikor a lányom már végzett az iskoláival és mindig nem volt senkije és nem is akar senkit.

2012. aug. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen osztálytársam aki mindig azt hangoztatta, hogy neki nem kell gyerek. Aztán suli után neki lett leghamarabb gyereke. Változik még a te lányod is.
2012. aug. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy is, mit tudnál csinálni??? Lehet, hogy a nőkhöz vonzódik.
2012. aug. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!