Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Honnan szerezzek barátokat ha...

Honnan szerezzek barátokat ha már végleg senkim sincs és csak itthon ülni tudok? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok,suliból már kikerültem,ott "népszerű" voltam mert nagy a szám és idióta vagyok:D de onnan nem maradt senkim,mindenkinek megvan már a maga kis társasága:(

próbáltam felkeresni régi osztálytársakat,egy napig elvoltunk,de ők sem keresnek,nekik is van baráti körük,nem akarok nyomulni oda ha nem kiváncsiak rám:( nem tudom mihez kezdjek,nem vagyok egy sportos alkat,abszolúte,nincs különösebb hobbim úgyhogy ezáltal sem tudok ismerkedni.bulizós vagyok nagyon is,de bulizni sem voltam már legalább 1 éve.barátom van,de ő folyton dolgozik,neki sincsenek barátai ezáltal igy nem járunk sehova.próbáltam munkát keresni kellemeset a hasznossal alapon,de sehova nem kellek tapasztalat nélkül.

nem tudom mihez kezdjek,minden lehetőséget kiaknáztam már szerintem de senkit nem érdeklek:( nem tudom mi lehet velem a baj és nem tudom hogy szerezhetnék barátokat:(

Segitsetek!!!Ötleteket,embereket bármit szivesen fogadok!!


20/L Bp.



2012. aug. 24. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sokat jártam egyedül is bulizni, ha rámjött a mehetnék. Próbálj esetleg netes játékokat, ha szereted az ilyesmit.
2012. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
régen én is jártam egyedül bulizni,bár a törzshelyemre jártam és ott ismertek,de mégis egyedül voltam.nem volt jó.amúgy tömegfóbiás vagyok és ha rosszul leszek a tömegben nem jutok ki egyben szerintem,nem merek és nem is szeretek egyedül,úgy nincs semmi poénja:S
2012. aug. 24. 12:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Én pl koncerteken megtaláltam a ,,törzsvendégeket" akik minden hasonló koncerten ott vannak és én is tömegfóbiás vagyok ezért kisebb, kevésbé népszer helyekre jártam. Netes játék, (wow) pedig páromnak jött be, ő elég bizalmatlan, de így könnyebben oldódik és találkoznak személyesen is a barátaival.
2012. aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hasonló az Én szitum is,szívesen beszélgetnék Veled. :) Sajna,Én még,20 nem vagyok... :((

Mit tanultál? Mivel szeretnél foglalkozni?

2012. aug. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
sziasztok.én 23 éves vagyok. Amióta felkerültem Bp-re 1 barátom sincs :( ahova jártam suliba népszerű és vagány voltam. Páromnak sok haverja van, nekem viszont egysem. Ha bárki szivesen barátkozna írjon.
2012. okt. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!