Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A "romák" hogy a francba...

A "romák" hogy a francba tudnak feltűnés nélkül lopni?

Figyelt kérdés

Ketten figyeltünk rájuk két oldalról, mégis eltűnt két dolog.

Ketten voltak, az egyik nőn hosszú szoknya volt. Tudom hogy oda rakják, de le se vettük róluk a szemünket!

Felháborító!!!!!



2012. aug. 22. 16:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűbb kamerákat felszereltetni, ma már nem is olyan eget verő összeg. Itt úgysem fogod megtudni az összes módszerüket. A videó felvétel, pedig bizonyítéknak is számít.
2012. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Na igen de nálunk meg ugy volt hogy ketten jöttek és nem is foglalt le minket egyik se... és le nem vettük róluk a szemünket.... két oldalról néztük, sarokba voltak szorítva szó szerint és mégis....
2012. aug. 22. 22:05
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokat gyakorolták, ez része a tolvaj kiképzésüknek. Elsajátítják a szakmát rendesen.
2012. aug. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Kolléga...,kamerával pásztázva könnyebben el tudnátok őket kapni,feltéve ha van.Amúgy a hosszú szoknya alá sok minden befér,és a bugyiba is!Üdv:Lidl bizt. őr
2012. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Bugyiba?? Ez undorító

Tele van az üzlet kamerákkal, de sajnos nem számít nekik.

És ha rajta is kapom a lopáson nem tarthatom ott amíg a rendőrség kiérkezik.

Esetleg megkérhetem őt arra hogy várja meg a rendőröket. Ha mégis akarata ellen tartom ott engem jelenthetnek fel személyi szabadságjogok korlátozása miatt.

Szomorú de ezt egy rendőrtől tudom. :-(

2012. szept. 2. 21:27
 16/16 anonim ***** válasza:

Tudom hogy nem számít nekik,a mi üzletünkben 16 kamera van,mégis lopnak:D Én ha elkapom,akkor ha van nála személyi megírom a jegyzőkönyvet és engedem útjára,ha nincs akkor rendőrség és visszatartom a rendőrség kiérkezéséig.Nem érek hozzá csak elé állok,hogy sehova nem megy!Ha hozzám ér én is hozzáérek,DE betartom az arányosság elvét,pont annyit cselekszek mint amennyit Ő...

Általában nem pattognak,meg várják a rendőrt,kivéve egy esetet,aki pont arra hivatkozott,amire Te is írtál,hogy sértem a személyi szabadságát.Próbált elmenni,de sehogy se tudtuk megfékezni kollégával,ezért hívtuk a rendőröket,akik hallva a dulakodást se perc alatt kiértek(szemben az ált. 1 órás várakozással..) és megbilincselve elvitték az ürgét.Rosszabbul járt mert így megtartásos rablás miatt indítottak eljárást ellene...

Aztán volt szembesítés végül ejtették az ügyet,mert nem lökött el,fizikai erőszakot nem alkalmazott..

Nah,szóval a lényeg,hogy ha nincs személyi(!),vagy nem akarja igazolni magát,akkor visszatarthatod,nem fog semmilyen eljárást indítani ellened,ez csak megfélemlítés!Ha fellök,mert próbál szabadulni,akkor már garázdaságért is kell felelnie,nem csak lopásért!Nem egy ilyen ügyem volt,és egy rendőr sem b@szott le,hogy miért tartottam vissza,még akkor sem,amiről elöbb írtam az ürgéről aki hivatkozott a sz.szabadságára,no para!!!;) Lidl bizt. őr

2012. szept. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!