Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Reinkarnáció folyamat?

Reinkarnáció folyamat?

Figyelt kérdés
Reinkarnáció: Még a születésem előtt talán 8-10 nappal meghalt apámnak az öccse és ezután megszületett egy kislány: én. Nagymamám azt hiszi hogy az ő lelke van bennem, és én is kezdem elhinni, mert ugyanúgy adok a külsőmre, ugyanúgy órákat vagyok képes a tükör előtt állni. Legalábbis nagymamám szerint ilyen volt. Na de ha tényleg az ő lelke van bennem, hol a saját lelkem?
2012. aug. 15. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem a testnek van lelke, hanem a léleknek teste.

Lehet, hogy te vagy az a bizonyos öccs, más külsővel, kicsit másabb tulajdonsággal, de a lényeg hasonló.Maga a lélek ugyan az marad, csupán fejlődik, tapasztal, újabb és újabb testekben és környezetben, más lehetőségekkel, más életben.

2012. aug. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha ez így van, akkor én most..ha..Akkor hol van a kislány lelke? nem létezik vagy mi?
2012. aug. 15. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tegyük fel, valóban létezik a reinkarnáció...

Akkor ez úgy van(legalább is, a reinkarnációs hipnozis beszámolók alapján)hogy miután a terhesség létrejön, a lélek, aki már kiválasztotta a szülőket és nagyjából megtervezte a következtő életét, nem ét, stb...elkezd ismerkedni leendő testével.Így az anyaméhben lévő kisbabából még ki-be jár a lélek.

Egy olyan lélek, aki elmúlt életében férfi volt, most simán leszülethet kislányként.Így nincs elveszve sem a kislány, sem a férfi, mert ők egyek lesznek.Lélekként teljesen lényegtelen a nem .De itt a földön választanunk kell valamilyet.Kislánytestbe születünk és megtanulunk kislányként, nőként élni, viselkedni.Vagy fiútestbe születünk és azzal tanulunk meg élni.De semmi nem vész amiatt, hogy egyszer nőként, másszor férfiként élünk.

A test olyan a léleknek, mint az embernek a ruha.Ma nadrágban vagy, holnap szoknyában, egyikben jól érzed magad, másikban nem annyira, de bármelyikbe bújsz, a lelked, lényeged ugyanaz marad.

2012. aug. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

igyvan az elöttem válaszolo teljesen jol irta le tehát az öcs tevagy csak te választottad ezt hogy nöként kell majd élned a következö életben ilyenkor már senkisem emlékszik arra hogy kivolt és miket élt ált elözö életében ilyenkor egy új élet következik uj testben amit te választottál,ha elözö életedben rossz dolgokat követtél el akkor ebben az életben lehet bünhödni fogsz érte..

de amugy még az hogy sokat vagy a tükör elött nem biztos hogy azt jelenti hogy tevagy apád öccse

2012. aug. 18. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!