Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol vannak olyan helyek a...

Hol vannak olyan helyek a világon, ahol az embert megcsodálják a szépségéért?

Figyelt kérdés
Szóval pl ha itt lemész sétálni az utcára, mindenki tesz rád, lehetsz akármilyen jóképű, de tudom, hogy vannak helyek, ahol sok a csúnya ember és szinte csodálnak a szépségedért. Oda akarok eljutni. Kérdés: Hol az az ott?

2012. aug. 15. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval pl ha itt lemész sétálni az utcára, mindenki tesz rád, lehetsz akármilyen jóképű"


- Te hol laksz, a vakok intézetében? Hány éves vagy, hogy ennyire el vagy tájolva?


Egyébként ilyen hely nincsen. Még szerencse, mert a vonzó külsejű emberek olyan dologért kapnának elismerésért, amiért nem tettek semmit. A vonzó és nem vonzó emberek aránya nagyjából mindenhol ugyanaz, ráadásul a szép eléggé szubjektív és kultúrafüggő.

2012. aug. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy szép vagy csúnya ember. Olyan van, ami neked tetszik vagy nem tetszik, de ettől még más embernek lehet róla más véleménye.
2012. aug. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

18:14


Ahol én élek, mindenki lesz@rja hogy néz ki az ember (fiú vagyok). Unalmas sem vagyok, ennek ellenére én azt akarom hogy szeressék a külsőm, amíg fiatal vagyok, ehelyett egy vidéki városban csücsülök egész nyáron, mert nincs pénz nyaralni, van ennek értelme? Egész júliusban itthon voltam a családommal, most nyár végére van néhány programom, ennyi erővel lehetnék quasimodo is..

2012. aug. 15. 18:23
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de egyszerűen röhejes. :D Vagy inkább éretlen, és ezt látják rajtad, ezért nem tartanak különösebben vonzónak.
2012. aug. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Miért röhejes, ha ki szeretném használni egy előnyömet, addig amíg megvan? Nem vagyok egy önimádó, de te megcsodálnál egy tűzpiros rózsát ami egy kuka mögött nő ki egy sikátorban ahová nem fér be egy ember sem, mert annyira keskeny? Nem, mert nem látnád..
2012. aug. 15. 18:30
 6/14 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Nincs ilyen hely!Ez valami média egzisztencia lehet!El fog múlni azon nyomban,amikor nem a testeddel azonosítod magad!

2012. aug. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Pietrosol, már csak azért sem a testemmel azonosítom magam, mivel itthonlétem során bedaráltam egy sor könyvet, önéletrajzot és olyan könyveket is amik azzal kapcsolatosan amikkel foglalkozni szeretnék majd. Ezenkívül rendszeresen relaxálok, meditálok célokat tűzök ki, tudatos vagyok. Szinte SOHA nem azonosítottam magam a testemmel, de szeretném egy ideig ezt tenni, amíg lehetőségem van rá. Fizikailag erős, magas, jóképű ember vagyok, amikor megyek valahová látom, hogy tetszem az embereknek, de pont ez az, hogy alig megyek valahová és mentem valahová nyáron..
2012. aug. 15. 18:34
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de töltsél már fel egy képet, magadról, had csodáljunk! Ugye nem fosztanál meg minket a gyönyörtől?
2012. aug. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem úgy ismernek, mint akit ilyen gondolatok foglalkoztatnak, igazából hátrány érne miatta, szóval nem, a cinizmusod miatt meg duplán nem.
2012. aug. 15. 18:36
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoltál még arra, hogy azért nem csodálnak meg, mert egyáltalán nem vagy vonzó?
2012. aug. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!