Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A feministáknak mi a véleményü...

A feministáknak mi a véleményük a meleg férfiakról?

Figyelt kérdés

Bocsánat, ha rossz kategóriába raktam, nem tudom,ezt a kérdést máshova sorolni.

Azon gondolkodtam, hogy a feminista nők, hogy vélekednek a meleg férfiakról? Mi a véleményük róluk? Hogy állnak hozzájuk?

Szerintem a kérdés nem nagyon bugyuta, szóval kérlek ne adjatok hülye válaszokat. Köszönöm. :)


2012. aug. 13. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
9%

Szia!

Én nem vagyok feminista, de szerintem egy meleg férfiban van egy olyan valami, mint a nőkben. Szóval szerintem egy feminista nő el tudna fogad barátként egy meleg férfit, hiszen sok bennük a közös. Majdnem egy..

Habár ez csak az én véleményem.

Ezt inkább egy feministának kellene megmondania!:)

2012. aug. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nehéz kérdés, nem minden homokos férfi olyan álombarát akikről az itteni lányok álmodnak, tudok nőgyűlölőkről is, ami nőknél is előfordulhat fordítva (elég félelmetes) és hát érdekes lenne egy vita két ilyen ember között
2012. aug. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a feministák a női egyenjogúságért vagy miért harcolnak, így könnyen elképzelhető hogy sorstársaiknak tekintik a még inkább elnyomott és megalázott meleg férfiakat.

Az ellenségem ellensége a barátom. Az elnyomottak gyakran éreznek szimpátiát egymás iránt.

2012. aug. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én személyesen még nem ismertem sem meleg férfit sem nőt (legalábbis nem tudok róla).

Feminista vagyok. Én elfogadok mindenkit. Úgy értem a melegeket, még a transzvesztitákat is. Amit nem fogadok el az a paraszt, kulturálatlan viselkedés.

Fantasztikus mikor valaki azt mondja a melegekre hogy undorítóak de aztán meg fél percenként köpköd a járdára....

Na a lényeg hogy a melegek nem azért melegek mert ők úgy akarták. Ez egy biológiai tényező, nincs vele semmi gond.

Azt el tudom képzelni hogy a transzvesztitáknál valami biológiai "hiba" van az agyban mert a testi megjelenés nem passzol össze az agyban zajló dolgokkal (nőies érzések, gondolatok), de attól még ez nem betegség. Ők is emberek, nekik is joguk van boldognak lenni.

Nagyon sok a régimódi, buta ember, azok mondják hogy ez undorító mert a még-régimódibb szüleik erre nevelték őket és nem képesek nyitni a világ felé. Félnek az ismeretlentől és így hárítanak. Ettől persze nem tudom elnézni nekik a parasztságukat, utálom az ilyen embereket, mert a parasztság, kulturálatlanság elhagyása akarat kérdése....


Azzal viszont egyetértek hogy akár meleg férfiak között is lehetnek nőgyűlölők vagy egyéb módon diszkriminációra hajlamos emberek. Ahogyan az ázsiaiak vagy feketék (akik sok helyen ki vannak közösítve) is tudnak fajgyűlölők lenni.

De pont ez a lényeg hogy közöttük is lehetnek olyanok akik gyűlölnek bizonyos fajokat, közösségeket, vagy szimplán bunkók mert ők is pont olyan emberek mint a heteroszexuálisok, ugyanúgy megtalálható náluk is mindenféle személyiség.

2012. dec. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg ilyen h.ülyék vagytok?A feministákban és a melegekben az a közös,hogy se.ggbe vannak b.aszva.

Mit kell elfogadni rajtuk?Ha a világon minden férfi meleg lenne,akkor kihalna az emberiség.

A feminizmus pedig rengeteg kárt tett az emberi társadalomban..A férfiaknak kevesebb joga van,mint a nőknek az iszlám országokat leszámítva a házasság,csak a nőnek jó.Ha elválsz,a gyerek úgy is a nőhöz kerül,mindenféleképpen,nem számít hogy te jobban nevelnéd.Ez a nőnek jár,ez az övé.Egyébként meg,ez a szerepcsere miatt van ennyi homoszexuális,alkoholista,nark­ós,semmit tevő.A teljes egyenjogúság nevében,a nők uralkodnak.Csak szét kell nézni európában,elnyomott férfiak mindenhol,akik az italban keresik a férfiasságukat.....

Az emberiség élt matriarchális társadalomban 12 ezer évvel ezelőtt.Tudjátok mit csináltunk 10 ezer éven keresztül a nagy anyaközpontú rendszerben?Semmit!2ezer éve egy patriarchális rendszernek köszönhetjük a civilizációt.A női jogharcosoktól még ott kuksolhatnánk a barlangokban,nem lennének utak,városok,metropoliszok.Nézzetek csak körül.Minden ami körülöttetek van az a férfi kéz munkája.A gép amin pötyögtök,az autó,a járda,az bevásárlóközpont,az ételek,minden!Több tiszteletet a férfiaknak!

2013. máj. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!