Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem vagyok meleg ezt előre...

Nem vagyok meleg ezt előre kijelentem de hogy érjem el azt hogy 1 fiú a barátom legyen? ő nem nagyon akar az lenni

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 21:33
 1/4 anonim válasza:
hát akkor nem nagyon tudsz mitcsinálni.. azt neki is akarnia kéne..
2012. aug. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A barátság nem úgy működik hogy: én azt nagyon szeretném...

És az életben még nagyon sok dolog van ugyan így, hogy legkevesebb két ember kell hozzá hogy megvalósuljon.

Sok mindent kérdezhetnék mivel elég szűkszavúan adtad elő a kérdést.

Legyen azért egy kis felsorolás:

Egy korúak vagytok e, van e közös témátok, hobbitok, naponta találkoztok e, Osztály vagy iskolatársak vagytok?

-vagy munkatársak- ....

A barátságot nem úgy kötik:"lógunk együtt?...én is arra megyek....kell egy cigi?...iszunk egyet?....

A barátságra mind a két fél ráérez és azonnal tudja ezután minden tervemben szerepelni fog a másik, nélküle el sem indulok, zavar ha nem látom akár csak egy napig.

Ami ennél kevesebb az csak szimpátia, az az jól érzem magamat a társaságában.

Gondold végig kit akarsz BARÁTODNAK nevezni mert különben sok csalódásod lesz az életben.

2012. aug. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért akarsz a barátja lenni?

Amúgy jaja, hogyha a másik nem szimpatizál veled akkor nem kénsyzerítheted...de mennyire ismeritek egymást, hány évesek vagytok?

2012. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát én 15 és ő is hamarosan annyi lesz és azért akarom a barátomnak mert jó fej és mindig jól érzem magam vele és egyezünk is csak nem nagyon akarja hogy a barátja legyek
2012. aug. 3. 14:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!