Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell hajnali 3-4-kor...

Miért kell hajnali 3-4-kor szigetfesztiválozni teljes hangerőn? Miért nem nappal vannak a koncertek, miért éjszaka és hajnalban? Nem lehet aludni a döngéstől. (III. ker. )

Figyelt kérdés
Rá kéne már képni a szervezők tökére, mert pár éve, amíg Tarlós volt a polgármester, sokkal halkabb volt.
2012. aug. 10. 04:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%

Így igaz, 6-osnak igaza van!

És aki a körúton lakik bent a városban?! 4 sáv, 2 villamos sín, éttermek, kocsmák, szórakozóhelyek, szirénázó autók... Zárjuk le az utat? Zárjuk be a boltokat?

Eléggé ki vagyok ezen a nyavalygáson akadva én is. Lehet ebben az egy hétben elmenni valahová, akinek nem tetszik. Pont nyár van.

2012. aug. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
55%

Most lehet kiakadtok, de azon elgondolkoztatok a fene nagy toleranciát hangoztatva, hogy ha buliról van szó, akkor nyeljen be mindenki mindent, de ha a melegfelvonulás a kérdés, akkor hirtelen egy pár órát sem lehet kibírni! Fura nem?!


Amúgy egyik sem érint, szerencsére csendes kertvárosban élek, és heteró vagyok. De bele tudok gondolni mások helyzetébe! Amúgy nem csak a dolgozók miatt probléma, hanem a kisgyerekes családok is nehezen viselhetik a zajt.

2012. aug. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
38%

Azon a néhány náci kötsögön kívül senkit nem zavar sztem a melegfelvonulás.


Ők viszont jelenleg túlprezentáltak a társadalomban. Sajnos.

2012. aug. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
#6 és a többiek: Hülyeség amit írtok, nem a fesztiválozást kritizáltam. Hanem a hajnali zajt. 2-3-4-5-6-stb. évvel ezelőtt meg tudták szervezni normálisan, úgy, hogy mindenkinek jó volt, aludni is lehetett és szórakozni is. Most is meg tudnák oldani, ha akarnák.
2012. aug. 11. 06:10
 15/18 anonim ***** válasza:
39%

"#6 és a többiek: Hülyeség amit írtok, nem a fesztiválozást kritizáltam. Hanem a hajnali zajt. 2-3-4-5-6-stb. évvel ezelőtt meg tudták szervezni normálisan, úgy, hogy mindenkinek jó volt, aludni is lehetett és szórakozni is. Most is meg tudnák oldani, ha akarnák."


Akkor nem értem miért van minden évben ugyanilyen hiszti a zaj miatt? Mindig van valaki akinek nem tetszik és lesz is mindig!

2012. aug. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
7%
Mert a sok mai tini nem tudja kibírni az életet csak bedrogozva, full piásan, tök hangerőn kiütve. Meg lehet nézni a tvben mennyi drogot foglaltak le. Miért nem lehet a fiatalokat mással lekötni?
2012. aug. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mert a régi fiatalok nem drogoztak ugyanennyit, vagy talán többet is? Woodstock, Altamont, hippik, fekete bárányok, csövesek stb.
2012. aug. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

egy fesztivál, hogy az anyám pics*jába legyen délután, sőőőt szerintem legyen inkabb még délelött, nehogymár.....

koncertek, meg minden lóf*sz ESTE van, es mar bocsanat, de egy fesztiválon hagy igyon már az ember, es en nem hiszem, hogy az emberektol hangos az utca... hanem a zenétől, de akkor is egy ilyen helyen kell a hangerő, mert koncert nem koncert hangerő nélkül, csak ennyi...

2012. dec. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!