Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell hajnali 3-4-kor...

Miért kell hajnali 3-4-kor szigetfesztiválozni teljes hangerőn? Miért nem nappal vannak a koncertek, miért éjszaka és hajnalban? Nem lehet aludni a döngéstől. (III. ker. )

Figyelt kérdés
Rá kéne már képni a szervezők tökére, mert pár éve, amíg Tarlós volt a polgármester, sokkal halkabb volt.
2012. aug. 10. 04:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%
Nincs minden nap, ezt az egy hetet meg ki lehet bírni!
2012. aug. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
Miért nincs egyeseknek több toleranciája?
2012. aug. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%
Ezt az egy hetet ki lehet bírni. Ha nem megy, el lehet költözni, rengeteg eladó lakás van országszerte.
2012. aug. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%

Zarlós Úr kussol, mivel mostmár fizetnek is a szervezők a helyszínért.

Én is hallom, és jóval hangosabb, mint korábban. Néhány éve még csak a nagyszínapdot lehetett hallani főműsoridőben, ami kb. 8-kor kezdődött, de 11-kor pontban véget ért és utána csend volt.

Most meg? Hajnalban is hallani a dübörgést, mert a sok apró szórakozóhely is felnyomja a hangerőt.

És nehogy már mi költözzünk el, hanem ezek, akik lepusztítják a helyet és nem hagyják a dolgozó embereket aludni. Egy hét már egyáltalán nem fér bele. Nem kipihenten senki sem tudja normálisan végezni a munkáját, és ha mondjuk mentős, akkor életveszélyes következményekkel is járhat a dekoncentráltság.

De függetlenül a munka jellegétől mindenkinek joga van a nyugalmas éjszakára!

2012. aug. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Én úgy gondolom, hogy ez nem olyan kérdés, amire helyes az a válasz, hogy ki lehet bírni, meg el lehet költözni...

Egy hétről beszélünk, ami azért nem kevés, ha valaki nem tudja kipihenni magát. Meg kellene oldani, hogy azokat, akik nem fesztiváloznak ne zavarja.

2012. aug. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

Micsoda élhetetlen emberek vannak.


Erre az országra egyébként is jellemző ez. Mindenki kussoljon, meg üljön otthon és bambulja a tévét esténként. Ha véletlenül szórakozni mer, vagy sportolni akkor az már hangos, meg lezárják miatta az utat, meg egyebek.

Ezért ne csinálja.


Más települések rengeteget dolgoznak azon, h legyen egy kis helyi fesztivál, falunap, bármi, ami odavonzza a látogatókat. Valami, ami hírét viszi a világban a településüknek.


Budapesten van egy sziget fesztivál, ami Európa egyik legjobb szabadtéri fesztiválja. Egy világhírű rendezvény.


És ahelyett, h büszkék lennénk rá, minden évben rákezd a kórus, h nem lehet aludni, hangos, stb.


Hát, b+ hangos. A koncertek már csak ilyenek. De hangos a fűnyíró is szombat reggel 7-kor, meg a láncfűrész is, sőt a fúrógép is a panelban. Hangosak továbbá az autók, a veszekedő szomszédok, és a tüntetések is. De hangosak a madarak, a kutyák, és a kabócák sőt még a tücskök is, ha elég sokan vannak.


Ez egy ilyen hangos világ. Akinek nem tetszik az öntsön ólmot a fülébe, vagy legyen öngyilkos. Mert zajok nélküli helyet nem fog találni ezen a bolygón.

2012. aug. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%
Ezt az egy hetet ki lehet bírni, mondom úgy, hogy én is hallom. Füldugó és mindjárt jobb...
2012. aug. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
21%
Azok is épp dolgoznak, akik zajonganak...
2012. aug. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem a 08:57-es válaszoló tökéletesen megfogalmazta a dolgokat:)

Én falun lakok,egy hűtűházzal mellett ahol minden másnap 11-től akár hajnal 3-4ig dolgoznak,ami azzal jár,hogy nekem egész évben dübörög ilyenkor a szobám,mert össze vissza csapkodnak meg röhögcsélnek,de nem sétálhatok át,hogy hallkabban dolgozzanak meg a tonnás dobozokat ne b*asszák le a földre,szóval örülnék én ha csak egy hétig kéne ezt elviselnem..

És itt is ugyan úgy megyünk dolgozni;iskolába másnap.

2012. aug. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%

#6

Mindent leírt. Igaza van.


Amúgy meg hihetetlen, hogy a magyarok mindenért kárognak, semmi sem jó...

2012. aug. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!