Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tennél fel képet a házatokról,...

Tennél fel képet a házatokról, magadról, vagy a családodról netre? Erre az oldalra?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 15:05
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Házról biztosan nem , családról se biztos de lehet hogy magamról igen. Minden esetre inkább vigyázok a pedofilokkal. 15/L
2012. aug. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ide nem. Facebookra tettem, de csak ismerősök láthatják - a képek nagy részét legalábbis.
2012. aug. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
házról én sem,tuti,nehogy valaki kiszemeljen minket,minap egy unatkozó ismerősöm a face-n részletesen feltett minden egyes zegzugot a házukról,családról nem tennék fel képet,magamról max profilképet,de sok kismama itt felrakja a képet hogy találjátok hány hetes vagyok stb,majd pár év múlva,ha meglétja a gyerek,hát lesz a kedves anyukához pár kérdése
2012. aug. 7. 15:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez az oldal nem arra való, itt név nélkül vagyunk, és ez azzal is járna szerintem, hogy arc nélkül. Facebookra nem szeretek ilyen mobillal saját magamról készített képeket kitenni, ballagási tablókép van kint, és annyi. Aki ismer, az úgyis tudja, hogy nézek ki, ismerkedni meg nem ott fogok. Másokról meg nem teszek ki sehova fotót, se családról, se ismerősökről, főleg a hozzájárulásuk nélkül. Majd ők tesznek ki maguknak, ha akarnak. Házamról minek kellene képet kitenni bárhova? Legfeljebb ha el akarnám adni, akkor tennék fel képeket az apróhirdetés mellé.
2012. aug. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hallottam több esetről,hogy vki face-re tett ki a házról képet,és utána be is törtek hozzájuk
2012. aug. 7. 15:21
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. aug. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

a házról nem is szabad! olvasgasd végig ezt a kérdést,pont ezt próbáljuk néhány embernek elmagyarázni.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Magamról,ide biztos nem.Nincs szükségem visszaigazolásokra, bókokra.Fb-n van fent.

Családról is van fb-n. ide szintén nem,mert az ők személyiségi jogait is megsérteném vele.

2012. aug. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok.

Persze, én sem úgy gondoltam, hogy elárasztom a facebookot a képeimmel. :D

A házról persze, hogy nem.

Gyerekem nincs, de ha lenne se pakolnám tele vele az oldalamat, mert mindenkit halálra idegesítenék vele - mint, ahogy engem is idegesít, ha más csinálja ezt.


Van rólam meg a barátaimról egy-két nyaralásos, vagy kirándulós kép, aztán ennyi. Azokat se nyomom senki orra alá, nem "posztolom ki", nem teszek fel ezret...

2012. aug. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
az említett ismerősöm ilyen címmel látta el az albumot:házunk és kertünk egy része,minden részletesen...
2012. aug. 7. 15:30
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Erre az oldalra nem. Facebookon, iwiwen rólam van, családról is raknék ha lennének közös képek, anyámmal van közös kép csak.

Most tucat 4 emeletesben lakom, ha lefotóznám a fene sem jönne rá, hol van, eddig 10 emeletesben laktam, az nem tucatház, de 80 család lakik benne, azt meg aki akarja meg tudja figyelni, hogy onnan járkálok ki-be.

Direkt a lakásról nyílt oldalra nem tennék fel, pl. facebookon lakásrészlet van, de nem nyilvános.

2012. aug. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!